Aplikacja do przechwytywania wideo z ekranu


14

Szukam programu, który pozwoli mi przechwytywać filmy z ekranu na Mac OS X.

Proszę o to w tych dwóch przypadkach użycia:

  1. Przechwytywanie kamery internetowej. Powinno to umożliwiać przechwytywanie tylko okna aplikacji kamery internetowej.

  2. Tworzenie samouczków programu. Idealnie powinno umożliwić powiększanie kursora myszy i reprezentację wizualną kliknięcia (np. Tworzenie efektu wizualnego po kliknięciu na cokolwiek).

Inny program dla każdego przypadku użycia jest w porządku, jeśli nie ma programu, który mógłby wykonać oba te zadania.

Odpowiedzi:


8

Przekonałem się, że funkcja „Nowe nagrywanie ekranu” w QuickTime Player w połączeniu z możliwościami edycji iMovie jest wystarczająca na moje potrzeby. Może możesz spróbować? Co najlepsze, jest już zainstalowany na komputerze Mac. Niestety nie mogę go porównać z Camtasią, ponieważ go nie użyłem.


7

Po kilku badaniach dowiedziałem się, że w drugim przypadku użycia możesz użyć osobnego programu, który wykonuje powiększanie myszy i wykrywanie naciśnięć klawiszy w połączeniu ze zwykłym programem do nagrywania ekranu, takim jak Quicktime Player (dołączony do Mac OS X). Mouseposé wydaje się najbardziej zalecany.

Jeśli chodzi o samodzielny program do przechwytywania ekranu, który ma więcej funkcji niż Quicktime Player, znalazłem cztery, które są prawdopodobnie najczęściej używane:

ScreenFlow oferuje dostosowanie kursora myszy, a iShowU oferuje rejestrację naciśnięcia klawisza i działania myszy, do pokazania na filmie. ScreenFlow, iShowYou i Camtasia wyglądają świetnie. Snapz Pro X wydaje się bardziej skoncentrowany na zwykłym robieniu zrzutów ekranu, ale robi też wideo.


czy możesz podać link do zalecanego oprogramowania?
Am1rr3zA,

Udostępniono linki i znacznie poprawiono samo-odpowiedź, sugeruje Martín Marconcini za udzielenie użytecznych informacji na temat tego drugiego pytania: apple.stackexchange.com/questions/2653/...
Ricardo Sanchez-Saez


5

Moje pierwsze doświadczenia z ScreenFlow były świetne do tworzenia samouczków. Obejmuje powiększenie kursora, podświetlenie kursora i okna itp. Oraz przyzwoity edytor.

Zgadzam się, że Camtasia też wygląda świetnie, ale nie próbowałem tego.


ScreenFlow wygląda naprawdę bardzo obiecująco, zwłaszcza ze wszystkimi optymalizacjami prędkości i wydajności, które są reklamowane na ich stronie internetowej. Czy pozwala uchwycić tylko część ekranu (lub przyciąć go po przechwyceniu w dołączonym edytorze)?
Ricardo Sanchez-Saez


3

Spróbuj Jing . Darmowa wersja nie obsługuje kamer, ale jeśli naprawdę jej potrzebujesz, dostępna jest wersja pro za 14,90 USD rocznie. Świetna aplikacja w stylu Mac.


1

W 2018 roku Mojave wprowadziła nowy skrót do robienia nagrań ekranowych.

cmd + shift + 5

W opcjach możesz wybrać wyświetlanie kliknięć myszką (lub nie).

Możesz wybrać fragment ekranu do nagrania, jeśli nie chcesz tego wszystkiego.


0

Mogę bez wątpienia powiedzieć, że istnieje jedno oprogramowanie, które jest najmodniejszym materiałem do nagrywania wideo na komputerze Mac. I to ZA DARMO!

OBS Studio - https://obsproject.com/

Wypróbowałem wiele rejestratorów ekranu, większość z nich ma ograniczone wersje próbne, chyba że kupisz pełną wersję oprogramowania. I wiele z nich (w tym QuickTime) zapisuje w formacie .mov ze złym transkodowaniem, co powoduje ogromne rozmiary plików. Filmy OBS są małe, nawet w ostrej jakości HD.

To, co sprawia, że ​​OBS jest naprawdę świetne, to możliwość dodawania różnych scen z różnymi źródłami wideo i audio oraz płynne przełączanie między wbudowanym automatycznym nagrywaniem monitora i przełączanie do kamery internetowej za pomocą zewnętrznego mikrofonu audio.

Możesz także transmitować na żywo bezpośrednio z OBS.

Czy wspominałem, że jest ZA DARMO!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.