Czy pobrać notatki głosowe z urządzenia?


11

Wygląda na to, że iOS nie pozwala mi wysyłać „długich” notatek głosowych i nie wiem, w jaki sposób mogę wyodrębnić je z kopii zapasowych iTunes mojego telefonu. Jak mogę pobrać całe notatki głosowe, które nie są tak naprawdę krótkie?

Odpowiedzi:


9

Jeśli zajrzysz do instrukcji obsługi iPhone'a - w sekcji Notatki głosowe (Rozdział 28, strona 105) - przeprowadzi Cię przez proces synchronizacji z komputerem.

http://manuals.info.apple.com/en_US/iphone_user_guide.pdf

Udostępnianie notatek głosowych na komputerze

Możesz synchronizować notatki głosowe z podstawową biblioteką iTunes na komputerze, a następnie słuchać notatek na komputerze lub synchronizować je z innym iPhonem lub iPodem touch.

Po usunięciu zsynchronizowanej notatki z iTunes pozostaje ona na urządzeniu, na którym została nagrana, ale jest usuwana z dowolnego innego iPhone'a lub iPoda touch, który został zsynchronizowany. Jeśli usuniesz zsynchronizowaną notatkę na iPhonie, zostanie ona skopiowana z powrotem na iPhone'a przy następnej synchronizacji z iTunes, ale nie możesz ponownie zsynchronizować tej kopii z iTunes.

Synchronizuj notatki głosowe z iTunes: Podłącz iPhone'a do komputera, a następnie w iTunes wybierz iPhone'a. Wybierz Muzyka u góry ekranu (między aplikacjami i filmami), wybierz Synchronizuj muzykę, wybierz „Dołącz notatki głosowe” i kliknij Zastosuj.

Notatki głosowe zsynchronizowane z iPhone'a z komputerem pojawiają się na liście Muzyka i na liście odtwarzania Notatki głosowe w iTunes. Notatki zsynchronizowane z komputerem pojawiają się w aplikacji Notatki głosowe na iPhonie, ale nie w aplikacji Muzyka

iTunes powinien zsynchronizować notatki głosowe, jeśli masz zaznaczoną opcję „Synchronizuj notatki głosowe” na karcie „Muzyka”, gdy urządzenie iOS jest podłączone (przez USB lub Wi-Fi).

Właściwie zapomniałem, że sprawdziłem ten element w iTunes, i zauważyłem, że mam nową listę odtwarzania o nazwie „Notatki głosowe” w iTunes. Były raczej krótkie (myślę, że od minuty do 5), ale zsynchronizowane.


10

Ta odpowiedź autorstwa jmlumpkin jest kanonicznie poprawna, wszystkie istniejące notatki są synchronizowane ze specjalną listą „Notatki głosowe” w iTunes. Jeśli jednak chcesz nagrywać notatki głosowe, które później odzyskasz na komputerze, proponuję sprawdzić DropVox . Zamiast przechodzić przez iTunes, DropVox przesyła swoje nagrania do folderu DropBox, gdy tylko skończysz nagrywanie, co jest dla mnie znacznie wygodniejsze niż synchronizacja i obsługa iTunes. Osobiście całkowicie upuściłem notatki głosowe i teraz całkowicie używam DropVox do wszystkiego.

Innym sposobem uniknięcia iTunes, ale nadal korzystania z aplikacji Notatki głosowe, jest użycie pakietu oprogramowania takiego jak PhoneView, aby pobrać istniejące notatki bezpośrednio z urządzenia.


5

Istnieje bezpłatne narzędzie innej firmy, które uważam za bardzo przydatne w takich sytuacjach. Macroplant iExplorer dla komputerów Mac i Windows pozwala zamontować system plików urządzenia iOS w Finderze lub Eksploratorze Windows, dzięki czemu można kopiować pliki notatek głosowych (i większość innych plików dokumentów iOS) bezpośrednio na komputer bez korzystania z iTunes. Macroplant zapewnia także inne płatne aplikacje z dodatkową funkcjonalnością.


3

Istnieje niejasny aspekt iTunes, który nie jest wspomniany w innych odpowiedziach tutaj.

Po wybraniu iPhone'a iTunes (12.1.2.27) wyświetla na pasku bocznym listę Na moim urządzeniu> Notatki głosowe . Jednak ta lista nie wydaje się pokazywać wszystkich notatek głosowych na urządzeniu (!).

W szczególności nowo nagrane notatki nie wydają mi się pokazywane, chociaż robią to w aplikacji PhoneView . Być może notatki pojawiają się na tej liście dopiero po zsynchronizowaniu urządzenia.

Więc: nie próbuj używać listy Na moim urządzeniu> Notatki głosowe, aby pobierać notatki z urządzenia. Zamiast tego skorzystaj z rozwiązań wymienionych w innych odpowiedziach tutaj.


2

Możesz wyodrębnić notatki głosowe z kopii zapasowej iPhone'a, pobierając bezpłatną aplikację: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4974 Umożliwi to odczytanie plików z plików kopii zapasowej. (uratował mi życie) Witryna zawiera również instrukcje korzystania z niej - to naprawdę proste. Po rozpakowaniu plików IOS przejdź do folderu multimediów, a znajdziesz nagrania. Tam będą twoje notatki głosowe!


2

Po pierwsze, nie musisz pobierać żadnego oprogramowania.

Przeczytaj ten artykuł , który wyjaśnia, jak przenieść notatkę do iTunes.

  1. Zadokuj iPhone'a za pomocą USB
  2. Kliknij nazwę swojego iPhone'a w sekcji Urządzenia w lewej kolumnie
  3. Kliknij kartę Muzyka
  4. Kliknij pole wyboru Uwzględnij notatki głosowe
  5. Zsynchronizuj urządzenie
  6. Twoje pliki pojawią się na nowej liście odtwarzania Notatki głosowe

Następnie, jeśli chcesz, aby grała na Apple TV lub słyszała to z twojego telefonu i nadal nie działa, jest inna sztuczka.

Przejdź do iTunes, przytrzymaj Ctrlprzycisk i kliknij zaimportowaną piosenkę / notatkę. Wybierz opcję „Utwórz wersję AAC”. Spowoduje to wykonanie kopii piosenki powyżej lub poniżej oryginału w iTunes. Następnie możesz odtworzyć to na Apple TV lub poza telefonem jak zwykłą piosenkę.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.