iTunes Dopasuj i synchronizuj urządzenie z systemem iOS z iTunes Library


2

Czy możliwe jest włączenie dopasowania iTunes na moim urządzeniu / itunes. Następnie zsynchronizuj utwory z mojej biblioteki iTunes z urządzeniem. W tej chwili moje połączenie internetowe jest bardzo powolne, więc pobieranie wszystkich utworów, które chcę słuchać, wymaga czasu, byłoby łatwiej, jeśli jestem blisko komputera, aby zsynchronizować się z lokalną biblioteką.

Odpowiedzi:


2

Obecnie nie. Jeśli korzystasz z iTunes Match, przejmuje ona synchronizację listy odtwarzania i muzyki.

Jedynym sposobem obejścia tego problemu jest wyłączenie iTunes Match na urządzeniu, a następnie można wykonać synchronizację kablową lub bezprzewodową, tak jak to było możliwe. Dopasuj po prostu daje dostęp do biblioteki w dowolnym miejscu, więc jeśli jest mniejszy niż rozmiar urządzenia, możesz po prostu zsynchronizować wszystko. Lub jeśli nie zawsze potrzebujesz tego dostępu, po prostu wyślij to, co chcesz. Dopasowanie iTunes nadal będzie pomocne w zwiększaniu szybkości transmisji plików, a także w przypadku innych komputerów z lepszym połączeniem internetowym.

Na koniec możesz również przesłać zgłoszenie do Apple na adres Strona opinii iTunes . Na przykład zgłoś synchronizację w sieci lokalnej przed synchronizacją iTunes, jeśli plik istnieje w sieci lokalnej. Dropbox działa w pewien sposób w ten sposób, że ich synchronizacja w sieci LAN - elementy są najpierw synchronizowane w sieci, a następnie wszelkie inne zmiany są usuwane z chmury.


+1 za dobrą opinię zwrotną. Niestety Apple raczej nie wdroży tej funkcji :(
Martin Marconcini

Zawsze mogę poprosić :)
jmlumpkin

Dzięki, bałam się, że to jedyna opcja. Prześlę żądanie funkcji. Nie rozumiem, dlaczego nie wdrożyliby takiej funkcji wydajności, nie powinno być trudno.
Amit Shah

0

Możliwą alternatywą dla tego, co powiedział jmlumpkin, byłoby użycie funkcji Share Library.

Oczywiście działa tylko wtedy, gdy jesteś w tej samej sieci.

sharing preferences

Włącz to (dodaj hasło dla bezpieczeństwa) i powinieneś zobaczyć swoją udostępnioną bibliotekę na innym komputerze. Ma to kilka ograniczeń (nie można skopiować muzyki), ale przynajmniej pozwala słuchać muzyki bez konieczności pobierania z chmury.


Możesz faktycznie skopiować muzykę, jeśli korzystała z udostępniania domowego. Ale znowu, tylko w tej samej sieci iw tym momencie mógł po prostu zsynchronizować urządzenie mobilne.
jmlumpkin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.