Czy Numbers może zapisać plik jako CSV?


10

Próbuję zmienić program Excel na Numbers. Czy można zapisać plik jako plik CSV w liczbach?

Cały ten pomysł polega na tym, że wolę mieć moje dokumenty w chmurze, a także w Numbers na iPadzie i iPhonie. Nie robię typowych arkuszy danych, zarządzam plikami bazy danych, więc nie potrzebuję żadnych funkcji, muszę tylko móc pracować z plikami CSV.


Miałeś tutaj dwa różne pytania. Ta strona działa lepiej, gdy jest tylko jedno pytanie na pytanie. W ten sposób innym osobom łatwiej jest znaleźć rozwiązanie, jeśli mają ten sam problem. Zredagowałem twoje drugie pytanie, ale zadaj je osobno.
Daniel

@DanielL Zrozumiałem, przepraszam za to ...
henryaaron

Odpowiedzi:


15

Tak, Numbers może eksportować pliki CSV.

Przejdź do Plik » Eksportuj i kliknij kartę CSV.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2

Zapisywanie i czytanie w CSV jest proste dla Numbers. (Być może zastanawiasz się, że autokorekta jest uruchamiana z usługi systemowej, więc wyłączenie tej opcji spowoduje również wyłączenie tej opcji).


0

Nie możesz zapisać swoich projektów jako csv, ale możesz eksportować do csv. Co jest trochę tym samym.

Jeśli chodzi o liczby autokorekty, nie jestem do końca pewien, co to oznacza w twoim kontekście, ale jeśli format tekstu komórki jest prawidłowy, pozostawi je w spokoju.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.