Alarm iPhone'a tylko przez słuchawki?


11

Domyślnie alarm iPhone'a rozbrzmiewa zarówno przez słuchawki, jak i głośniki (co zrozumiałe), czy istnieje ustawienie, w którym można ustawić alarm tak, aby przechodził tylko przez słuchawki?

(Przypadek użycia jest taki, że chcę obudzić się z alarmem, ale nie obudzić wszystkich w domu)

Odpowiedzi:


9

Nie, niestety nie ma takiego ustawienia. Najlepszym rozwiązaniem jest prawdopodobnie użycie aplikacji innej firmy z funkcją budzika. W ten sposób dźwięk będzie odtwarzany tylko przez słuchawki, a nie przez głośniki. Główną wadą jest to, że musisz pamiętać, aby aplikacja była uruchamiana przed pójściem spać za każdym razem.


9

Możesz wyciszyć głos przed włożeniem słuchawek, a następnie włóż słuchawki i ustaw głośność. W ten sposób dźwięk alarmu będzie odtwarzany tylko przez słuchawki, ponieważ wyciszyłeś telefon, a nie słuchawki.


2
To naprawdę działa świetnie, nie jest wymagana aplikacja innej firmy. Po prostu zmniejsz głośność przed podłączeniem słuchawek, a usłyszysz tylko alarm w słuchawkach, a nie głośno. To powinna być poprawna odpowiedź imho :)
David Cumps

iOS 10 wydaje się zwiększać głośność telefonu, gdy tylko podłączę słuchawki douszne. Być może to już nie działa. 😥
clozach

1

Nagrałem cichy alarm, a następnie użyłem go jako dźwięku i ustawiłem alarm na wibrację. W ten sposób wibracja mnie budzi, ale nie wszyscy inni. Wibracja działa naprawdę dobrze, jeśli umieścisz telefon pod lub pod poduszką. Telefon może się nagrzewać, jeśli znajduje się pod poduszką, więc zwykle kładę go na boku.


1

Znalazłem rozwiązanie, choć dla niektórych może nie być idealne.

Zamiast korzystać z aplikacji alarmu, skorzystaj z aplikacji przypomnień, ponieważ aplikacja przypomnień będzie odtwarzana tylko przez słuchawki, umożliwiając jednocześnie ustawienie godziny alarmu.

Jedyne 2 downsides że widzę mogłyby powodować problemy to, że odgrywa zgryz zestaw dźwiękowy raz , zamiast zapętlenie go jak app alarmu (roztwór jest prawdopodobnie umieścić wiele przypomnień z powrotem do tyłu), a także, że aplikacja Przypomnienie Dzieli czas w odstępach 5-minutowych, uniemożliwiając powiedzenie, na przykład ustawiając alarm na 6:48.


-5

Skorzystaj z wbudowanej aplikacji zegara dla swojego alarmu, która ominie kabel i wyjdzie z głośnika. Wszystkie aplikacje alarmowe innych firm zawodzą w tym ...


6
Pytanie jest odwrotne - szukanie dźwięku tylko przez kabel i brak dźwięku z głośnika.
user151019
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.