Gdzie są przechowywane dane Photostream?


1

Nie muszę mieć połączenia z Internetem, aby wyświetlać je na telefonie. Czy przechowuje bieżące na moim urządzeniu?

Odpowiedzi:


2

Główny sklep Photo Stream znajduje się w iCloud. Lokalne kopie ostatnich 1000 zdjęć w strumieniu zdjęć są przechowywane w iDevices. Zdjęcia ze strumienia zdjęć można również pobrać do iPhoto i / lub bibliotek zdjęć Aperture lub do wyznaczonego folderu na komputerze z systemem Windows. Zdjęcia są usuwane ze sklepu w chmurze Photostream po trzydziestu dniach, więc upewnij się, że zdjęcia, które chcesz zapisać, są pobierane na komputer lub regularnie zapisywane na urządzeniu z systemem iOS.

ᔥ Apple: iCloud - Strumień
zdjęć ᔥ Macworld: iCloud: Co musisz wiedzieć

Pamiętaj, że możesz teraz usuwać pojedyncze zdjęcia z Photo Stream. Macworld oświadczenie przeciwnie było prawdziwe w momencie publikacji.


2

Są przechowywane na twoim iPhonie. Możesz je znaleźć w aplikacji Zdjęcia.
To elegancki album pełen zdjęć zrobionych w ciągu ostatnich 30 dni.

Komentarz Jaberga: (dzięki!)

Inteligentny album Photo Stream na urządzeniu z iOS zawiera 1000 najnowszych zdjęć. Główny „sklep w chmurze” będzie zawierał zdjęcia z ostatnich 30 dni, a wszystkie te zdjęcia będą dostępne do pobrania / pobrania z komputera.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Więc iPhoto na moim komputerze Mac pobiera je z mojego urządzenia? Czy mogę zwolnić miejsce na telefonie, wyłączając Photostream? Dziękuję za odpowiedź.
bassplayer7

iPhoto pobiera zdjęcia z iCloud. I nie można zaoszczędzić miejsca wyłączając funkcję Photostream, ponieważ są to te same zdjęcia, co rolka z aparatu. Stąd inteligentny album
Michiel

1
Drobna korekta: inteligentny album Photo Stream na urządzeniu z iOS zawiera 1000 najnowszych zdjęć. Główny „sklep w chmurze” będzie zawierał zdjęcia z ostatnich 30 dni, a wszystkie te zdjęcia będą dostępne do pobrania / pobrania z komputera.
jaberg

Dobra korekta! Dodam to do mojej odpowiedzi! Wielkie dzięki!
Michiel

Także odnośnie do twojego komentarza na temat oszczędzania miejsca. Możesz nie być w stanie zaoszczędzić miejsca na urządzeniu przechwytującym (chociaż zawsze możesz usunąć zdjęcia z rolki aparatu), ale możesz zaoszczędzić miejsce na innych urządzeniach z iOS, wyłączając Strumień zdjęć. Może nie chcę, aby każde zdjęcie zrobione moim iPhonem natychmiast zostało zsynchronizowane z iPadem ... a na urządzeniu przechwytującym nie jestem pewien, czy Photo Stream używa kopii z rolki aparatu. Czy masz na to powód? Jeśli usunę odpowiednie zdjęcie z rolki aparatu, będzie ono nadal dostępne w Photo Stream .
jaberg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.