Gdzie GarageBand umieszcza pobrane instrumenty i biblioteki pętli? [Zamknięte]


14

Używam nowego (ish) GarageBand na Lionie od około miesiąca. Na początku skłoniło mnie to do pobrania bibliotek próbek instrumentów i pętli o wielkości około 1,5 GB, które nie były zawarte w początkowej instalacji. Następnie chciał pobrać pliki o podobnej wielkości do obsługi plików GarageBand na iOS. Niedawno znalazłem kolejne pobieranie, aby włączyć więcej pętli i głosów MIDI.

Jaki jest całkowity rozmiar wszystkich tych dodatkowych pobrań i dokąd one idą?

Odpowiedzi:


9

Trudno powiedzieć o całkowitej wielkości. Kilka lat temu kupiłem instrument GarageBand, przykładową bibliotekę i pliki pętli z instalacji DVD iLife, zamiast pobierać je z Mac App Store, co jest jedynym sposobem na ich zdobycie dzisiaj.

Rozumiem, że kiedy po raz pierwszy kupujesz i instalujesz GarageBand ze sklepu Mac App Store, nie dostajesz wszystkich bibliotek próbek instrumentów muzycznych i bibliotek pętli wymienionych w indeksach GarageBand. Jeśli spróbujesz wybrać instrument lub pętlę z indeksu i nie zostanie on znaleziony na komputerze Mac, pojawi się monit o pobranie innej dużej części bibliotek. Następnie są lekcje muzyki, które należy zakupić pojedynczo, pobrać i zainstalować.

Moja podstawowa instalacja instrumentów GarageBand i lekcji muzyki w ~ / Library / Application Support / GarageBand to 2,74 GB .

Pętle dla GarageBand są przechowywane w ~ / Library / Audio / Apple Loops /, a moja instalacja to 629,9 MB . Nie wierzę jednak, że pobrałem cały zestaw.

W sklepie Apple, w którym pracowałem, ich instalacja w

  • ~/Library/Application Support/GarageBandma 14,57 GB ,

i ich instalacja w

  • ~/Library/Audio/Apple Loopsma 32 GB .

Obejmuje to instrumenty i pętle kompatybilne z GarageBand, które otrzymujesz przy zakupie Apple MainStage , które możesz kupić w Mac App Store za 30 USD. Nie obejmuje to jednak wszystkich lekcji muzyki, które można kupić w GarageBand.

Co więcej, możesz zakupić wszelkiego rodzaju efekty w formacie Audio Unit, instrumenty muzyczne, biblioteki próbek i biblioteki pętli od stron trzecich, których możesz używać w Garage Band lub Logic, dzięki czemu możesz dodać setki gigabajtów dodatkowego materiału, jeśli chcesz .

Warto wspomnieć, że muzycy elektroniczni pracujący z dużymi bibliotekami instrumentów wirtualnych, sampli i pętli w GarageBand lub innych podobnych programach niezmiennie przenoszą wszystkie takie biblioteki na zewnętrzne szybkie dyski, aby nie spowalniać swoich systemów za dużo napisz aktywność na systemowym dysku twardym.

Jeśli Twoja praca z GarageBand jest wystarczająco prosta - nie ma zbyt wielu ścieżek w miksie - możesz pracować tylko z komputerem Mac i systemowym dyskiem twardym. Ale jeśli odkryjesz, że Garageband zakłóca działanie, ma czkawkę lub nie rejestruje się lub nie edytuje poprawnie, lub występują błędy związane z zbyt wolnym wejściem i wyjściem, musisz dołączyć do systemu dodatkowe dyski twarde o dużej prędkości.

Ogólna zasada mówi, że potrzebujesz co najmniej trzech dysków twardych:

  • dysk systemowy w komputerze Mac, na którym znajduje się Mac OS X i aplikacja GarageBand
  • zewnętrzny szybki dysk twardy dla bibliotek próbek, instrumentów wirtualnych i bibliotek pętli
  • kolejny zewnętrzny szybki dysk twardy do nagrywania i miksowania ścieżek audio.

Wszystkie muszą być połączone z szybkim interfejsem, takim jak FireWire 800, USB 3.0 lub Thunderbolt. USB 2.0 nie będzie działać, ponieważ nie jest wystarczająco szybki do komponowania, nagrywania i miksowania muzyki i dźwięku.


Nie było to w moim pierwotnym pytaniu, ale czy możesz odpowiedzieć, dlaczego zostałem poproszony o pierwsze pobranie, które było wymagane, aby w ogóle uruchomić GB?
Timothy Mueller-Harder

2
Dzieje się tak, ponieważ kupując GarageBand w Mac App Store, najpierw pobierasz tylko mały pakiet oprogramowania, który rozpoczyna jego instalację. Następnie zostanie wyświetlony monit o dodatkowe pliki do pobrania w celu dokończenia instalacji. Właśnie w taki sposób Apple wybiera zarządzanie cyfrową dystrybucją online bardzo dużego programu, który wymaga kilku gigabajtów plików.

To chyba ma sens. Dzięki za pomoc. :)
Timothy Mueller-Harder

1
Miałem problem z pobraniem aktualizacji oprogramowania w celu pobrania dodatkowej treści, więc zamiast tego dostałem ją z tego linku: swcdn.apple.com/content/downloads/43/39/061-5890/...
Colin

@Colin Dziękuję bardzo ... Szukałem w Internecie w tym celu, ponieważ moja instalacja go nie złapie! Dziękuję Ci!!!!!
NOTjust - user4304

6

Ostatni raz spojrzałem na:

/ Library / Application Support / GarageBand

Jeśli ich nie ma, możesz także spróbować:

~ / Library / Application Support / GarageBand

Ponieważ cała pobrana zawartość jest instalowana na komputer, a nie na użytkownika, tworzenie kopii zapasowej jest nieco łatwiejsze, jeśli nie używasz Time Capsule, lub w inny sposób przenosisz te pliki do pobrania między wieloma komputerami.

Korzystam z filmów instruktażowych i kiedy muszę je przenosić między 4 różnymi komputerami Mac, szybko nauczyłem się, gdzie je znaleźć.


To tylko w połowie racja. Pętle wchodzą w ~ / Library / Audio / Apple Loops. Zobacz mój post.

6

Żadne z tych nie działało dla mnie. Kopalnia zostały zlokalizowane na /Library/Audio/'Apple Loops', /Library/Audio/'Apple Loops Index', /Library/Audio/'Impulse Responses', /Library/'Application Support'/GarageBand, /Library/'Application Support'/Logic, czyli nic pod ~/Librarypo odinstalowaniu GarageBand!


Czy pliki w Logicfolderze można bezpiecznie usunąć i ponownie pobrać za pośrednictwem GarageBand w App Store, jeśli chcę je ponownie?
Winterflags

@Winterflags Tak, to jest bardzo mylące ... Mam zainstalowane GarageBand 6.0.5, GarageBand 10.1.2 i Logic 9.1.8. Naprawdę trudno jest sobie z tym poradzić, a kiedy niektóre starsze dźwięki, zwłaszcza „Efekty dźwiękowe” dla Natury, Oklaski itp. Znikają, a potem tego właśnie potrzebuję, jestem trochę sfrustrowany. W jaki sposób mogę również utworzyć kopię zapasową tych rzeczy, to naprawdę pytanie. Gdzie są wszystkie pliki? W Logice 9 jest wiele „zestawów” podzielonych inaczej niż Pakiety Jamów i wiele więcej. Szukałem online, a Logic Pro X JESZCZE WIĘCEJ. Więc co się nakłada? Czy można to uczynić łatwym „na wierzchu”? Nie...?
NOTjust - user4304
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.