Czy istnieje narzędzie do kopiowania plików dla OS X, które jest podobne do TeraCopy dla Windows?


20

W systemie Windows używam TeraCopy do ulepszonego kopiowania plików. Czy istnieją podobne odpowiedniki dla OS X?

W szczególności chciałbym zobaczyć takie rzeczy jak prędkość kopiowania.


Jeśli możesz traktować dysk Mac jako dysk zewnętrzny, taki jak NAS, i wykonać kopię z komputera z systemem Windows, kopia pilotażowa pliku będzie dla Ciebie działać. Można je pobrać bezpłatnie „bez rejestracji” z witryny filepilotsoftware.com . Jest bardzo szybki, szczególnie w przypadku kopii aktualizacji, i ma łatwy w użyciu interfejs GUI (ale może być również uruchamiany w trybie wsadowym, takim jak skrypt).

Czy własna kopiarka Osxa tego nie robi?

@foley rób co? afaik, pokazuje tylko pasek postępu. teracopy ma znacznie więcej funkcji.
Ian

Jeśli chcesz wymienić konkretne funkcje po pasku postępu i oszacowaniu czasu, ludzie tutaj mogą mieć więcej sugestii. Nadal szukasz rozwiązania?
bmike

Odpowiedzi:4

Ponieważ wspomniałeś o „lepszej”, a zwłaszcza o „szybkości kopiowania”, uważam, że jedyną odpowiedzią jest Xfile . Poza tym nic nie pokona cp;)

Najszybszy na świecie menedżer plików dla OS X

To nie jest darmowe, wręcz przeciwnie.


2
Xfile wywala również dużo , i nie jest szczególnie szybki w ogóle , przynajmniej w moim doświadczeniu.
Fałszywe imię


4

Wypróbuj Ultracopier , wygląda trochę jak TeraCopy i działa na komputerach Mac i PC


2
Co należy rozumieć przez „Wszystkie kopie” i „z” do „Copyhandler”?
Henno,

3

Pathfinder to znacznie więcej niż tylko narzędzie do kopiowania, ale pokazuje szybkość kopiowania. Wraz z Launchbarem jest to jedno z moich niezbędnych narzędzi.


To najbardziej przydatna odpowiedź ze wszystkich
Nikita Volkov


1

Czy najpierw porównałeś prędkości pomiędzy TeraCopy a wbudowaną kopią pliku Mac OS X? Nie chcę brzmieć jak zwykły protekcjonalny użytkownik Maca, ale co dokładnie jest nie tak z wbudowanym?


Chciałbym porównać prędkości, ale wbudowany nie podaje mi prędkości kopiowania. Chyba że istnieje sposób?
Ian

Z matematyką ...? Znajdź folder o dużym rozmiarze (lub duży plik, ale uzyskasz różne wyniki dla jednego lub wielu plików) i sprawdź jego rozmiar. Czas, jak długo trwa kopiowanie. Podziel rozmiar przez czas potrzebny do skopiowania, a otrzymasz średnią prędkość.
Tim

Byłoby miło, gdyby interfejs użytkownika wyświetlał po prostu szybkość kopiowania, w przeciwieństwie do konieczności dzielenia. Ponieważ jestem leniwy. :)
Ian

2
Lub możesz zainstalować iStat ( bjango.com/mac/istatmenus ) i zobaczyć przepustowość dysku na ładnym wykresie / numerze…
Martin Marconcini

1

Możesz również rozważyć użycie narzędzia Hedge dla komputerów Mac . Służy głównie do tworzenia kopii zapasowych i może być używany do szybkiego kopiowania dużych plików / folderów. Ma darmową wersję, ale za najciekawsze funkcje trzeba zapłacić.


0

Jest jedna aplikacja, którą znalazłem w Internecie, która działa podobnie do Tera Copy, i która również dla Mac OSX, o nazwie Turbo Copy Pro: http://www.turbocopypro.com/

Jest to aplikacja wielofunkcyjna, w której można wyświetlić szybkość kopiowania, a także wstrzymać i wznowić proces kopiowania podobny do kopiowania tera. Jedyną wadą jest to, że nie jest za darmo.

Wypróbowałem i przetestowałem wersję próbną i jest ona absolutnie w porządku. Proszę spojrzeć i opublikować swoją recenzję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.