Pod jakim kątem włóż narzędzie wysuwania iPada SIM do nowego iPada, aby wyciągnąć tacę?


11

Znalazłem wiele filmów o tym, jak wysunąć uchwyt karty SIM z iPada 2, ale lokalizacja nowego iPada jest inna i bez względu na to, czy należy umieścić pin równolegle do powierzchni ekranu, czy coś w rodzaju kąt pokazany na karcie, która zawiera narzędzie wysuwania karty SIM, po prostu nie wydaje się, aby posiadacz karty faktycznie wysunął się!

Nie znalazłem jeszcze żadnych prezentacji wideo online dla nowego iPada.

Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki, aby uniknąć ich złamania.

Odpowiedzi:


7

PCHAĆ!

Stary sposób polegał na wstawianiu narzędzia pod kątem i rodzajem pchnięcia na boki i jednoczesnym wyciągnięciu go za pomocą dźwigni , a taca zwisałaby i wychodziła z narzędziem, ale z nowym iPadem (2012) po prostu włóż narzędzie wysuwania karty SIM prosto do małego otworu (prostopadle do tego, w jaki wchodzi z najmniejszym oporem, tj. prostopadle do obudowy, w której znajduje się otwór), a następnie wciśnij . Taca zostanie wysunięta.

Zamieściłem link do wiarygodnych informacji, ale właśnie miałem ten problem (facet UPS przyjechał godzinę temu!), Więc mówię z pierwszej ręki :-)

Próbowałem tego, co wydawało mi się oczywiste, gdy zdałem sobie sprawę, że dziura nie jest już częścią zespołu tacy karty SIM (patrz zdjęcia poniżej), więc ustawianie pod kątem i wyciąganie nic nie zrobiłoby tak, jak na tacy modelu 2010 (tj. Gdy otwór był częścią z zasobnika).

  • Widok zewnętrznego zasobnika karty SIM z mojego oryginalnego iPada (2010):

    Widok zewnętrzny tacy karty SIM z mojego oryginalnego iPada (2010)
    Zauważ, że otwór był częścią zasobnika.

  • Widok zewnętrznego zasobnika karty SIM z mojego nowego iPada (2012):

    Widok zewnętrzny kieszeni karty SIM z mojego nowego iPada (2012)
    Zwróć uwagę, że otwór jest oddzielny od zasobnika.   Włóż narzędzie SIM i naciśnij .

Dodaję komentarz Gdy zauważysz, że taca Sim podnosi ułamek, jesteś już w połowie drogi - teraz pchnij mocniej i wyskoczy. Powodzenia.


Dzięki. W końcu udało mi się go uruchomić, ale nie mogłem wymyślić, jak to opisać słowami. To dobrze to mówi.
Clare Macrae

1
Kluczową sprawą jest to, że sworzeń / narzędzie powinno znajdować się pod kątem około 45 stopni w stosunku do poziomu, tj. Mniej więcej prostopadle do obudowy, w której znajduje się otwór. I musisz naciskać dość mocno. Byłoby dobrze, gdybyś mógł podkreślić kąt w swojej odpowiedzi, ponieważ pytanie dotyczy kąta.
RichVel

To nieprawda, od pierwszego iPhone'a było to proste „pchnięcie”. Nie tak, jak mówisz: „stary sposób polegał na wkładaniu narzędzia pod kątem i rodzajem pchania na boki i jednoczesnym wyciąganiu go przy użyciu dźwigni, a taca
zwisałaby

1

Narzędzie wysuwania musi być ustawione pod kątem (większym niż 45 stopni). Właśnie to zrobiłem na moim „nowym” iPadzie kupionym w sklepie Apple w kwietniu 2012 roku.

Strony wsparcia Apple zawierają instrukcje dotyczące iPada 2 . Nie mogłem znaleźć instrukcji specyficznych dla nowego iPada, ale informacje w poprzednim linku wydają mi się (według mnie) odpowiednie.


Trzeba dość mocno naciskać, aby wysunąć tacę - dopóki znajdujesz się pod kątem około 45 stopni w poziomie, nie ma problemu.
RichVel

0

wystarczy przechylić pinezkę i delikatnie poczuć, a potem pop .....

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.