Jaką integrację oferuje Apple TV z innym sprzętem Apple?


3

Właśnie dostałem MacBooka Pro i prawdopodobnie dostanę iPhone'a, gdy pojawi się kolejna generacja.

To powiedziawszy - debatuję między zakupem Apple TV a pudełkiem Roku. Wygląda na to, że Roku ma lepszą ofertę kanałów, a także integruje się z Amazon Instant Video. Jest także o około 30-50 USD tańszy (nie jest to przełom, ale warto wspomnieć).

Więc moim zdaniem Apple wygrałby tylko wtedy, gdyby integracja z innymi produktami Apple była bardziej płynna.

To powiedziawszy - co oferuje Apple TV w zakresie integracji z innymi produktami Apple?


3
Oferuje AirPlay, czego nie robi Roku. Jeśli nie jesteś tym zainteresowany, myślę, że Roku jest lepszą opcją. apple.com/ipad/features/airplay
dpollitt

2
Choć mogło się to wydawać oczywiste, tak naprawdę nie byłem tego świadomy. Jeśli podasz to jako odpowiedź, chętnie głosuję / zaakceptuję, zakładając, że nikt inny nie udzieli bardziej szczegółowej odpowiedzi w ciągu najbliższych kilku godzin.
Dave

Nigdy nie rozumiem, dlaczego ludzie odpowiadają w komentarzach
Matthieu Napoli,

2
Może nie czujesz, że mają wystarczająco dużo informacji, aby uzasadnić szczegółową odpowiedź. Czasami robię to samo.
Dave

@Matthieu - Jeśli odpowiesz dokładnie tym, co miałem powyżej, szczególnie jako użytkownik o niskiej liczbie powtórzeń, taki jak ja, zostaniesz oznaczony jako moderator, ponieważ jest to odpowiedź „niskiej jakości”. Nie dbam o przedstawiciela, a użytkownik wciąż otrzymuje to, czego szuka. Komentarze nie mają znaczenia w przypadku krótkich odpowiedzi z 1-2 linii, jeśli nie masz ochoty się rozwijać.
dpollitt,

Odpowiedzi:


3

Zasadniczo musisz zdecydować, co jest dla Ciebie najważniejsze. Czy chcesz mieć jak najszerszą ofertę treści (Roku), czy też najlepszą kompatybilność między innymi urządzeniami i oprogramowaniem Apple (Apple TV)?

Na przykład w oknie Roku można grać w Hulu i Hulu Plus. Usługa Hulu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest bardzo dobrym strumieniem treści dla Roku. Apple TV w tej chwili nie będzie odtwarzać go po wyjęciu z pudełka, chociaż można go w tym celu zhakować.

Największą zaletą Apple TV jest to, że posiadasz lub planujesz używać urządzenia iOS w połączeniu z nim. Na przykład możesz użyć AirPlay do strumieniowego przesyłania muzyki, zdjęć, wideo i aplikacji do Apple TV. Może to być bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Jeśli nie masz jeszcze iPhone'a, iPada itp. - i nie planujesz go kupić w najbliższym czasie, nie powinno to być dużym problemem.

Apple TV działa również bezbłędnie z iTunes. Na przykład możesz użyć iTunes Match, a następnie bardzo łatwo przesyłać strumieniowo dźwięk do Apple TV. Roku może robić podobne rzeczy z iTunes, ale nie ma tego samego poziomu integracji.

Ogólnie rzecz biorąc, oba urządzenia mają zalety i wady, to zależy tylko od tego, co Twoim zdaniem będzie twoim głównym zastosowaniem i jaki ekosystem sprzętowy posiadasz. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, rzuciłbym okiem na tę recenzję, która porównuje oba .


2

Chodzi o ekosystem. Jeśli iTunes na twoim MBP i Apple Store będą centrum wszechświata medialnego lub jeśli Airplay jest dla ciebie aplikacją zabójczą, potrzebujesz ATV.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.