Symulator iOS ukryty w Xcode 4.3.1?


11

To raczej „czy robię to dobrze?” rodzaj pytania ...

Niedawno przeprowadziłem czystą instalację Lion i zainstalowałem Xcode 4.3.1 z App Store. Zauważyłem, że /Developerbrakuje folderu, więc podczas wyszukiwania znalazłem w uwagach do wydania, że rozmawiali o tym, jak narzędzia są teraz skonsolidowane w Xcode. Okej, w porządku. Postępowałem zgodnie z instrukcjami i pobrałem symulator iOS z Preferences > Downloads:

Preferencje Xcode

Symulatora iOS nigdzie nie można znaleźć w Xcode ani w Open Developer Toolmenu z resztą narzędzi:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Okazuje się, że muszę znaleźć tę ścieżkę, aby ją znaleźć !?

/Applications/Xcode.app/Contents/Developer/Platforms/iPhoneSimulator.platform/Developer/Applications/iPhone Simulator.app

Naprawdę Apple? Więc ... Czy można po prostu przeciągnąć to do mojego folderu aplikacji? Czy są zależności? Czy to się zepsuje? Jak uruchamiasz tę aplikację bez konieczności szczegółowego przeglądania tego folderu? (Spotlight nie może go znaleźć).

tl; dr: Apple ukrywa Symulator iOS głęboko w zawartości pakietu Xcode. Jaka jest najlepsza praktyka, aby uruchomić aplikację w wygodny sposób i dlaczego nie mogę jej znaleźć w GUI Xcode?


Dlaczego musisz ręcznie uruchomić symulator? Z pewnością wystarczy uruchomienie aplikacji?
Jonathan.

3
Symulator jest bardzo przydatny do sprawdzania stron internetowych, a także do uruchamiania aplikacji.
steveax,

Tak, powinienem to wyjaśnić, testuję responsywne projekty internetowe na iOS
Jared Cobb

Widzę to w świetle punktowym, jeśli szukam „symulatora iOS”.
Anthony Kong

Odpowiedzi:


7

Pozostawiłbym symulator w pakiecie Xcode, ale przeciągnij go do doku, aby łatwo go uruchomić. Lub stwórz alias i umieść go w dowolnym miejscu, z którego chcesz uruchomić symulator.


Tak, myślę, że to zrobię. Czy to tylko ja, czy dziwne, że jest w ten sposób ukryty i musimy stworzyć własny alias, aby się do niego dostać?
Jared Cobb,

Nie przeszkadza mi to, mam już ponad 200 aplikacji, a skondensowanie wszystkich narzędzi programistycznych w Xcode pomaga
Alexander - Przywróć Monikę
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.