Jak mogę zobaczyć historię połączeń sprzed miesiąca?


14

Ktoś zadzwonił do mnie w zeszłym miesiącu. Znam datę i przybliżoną godzinę, ale nie widzę tego połączenia na moim iPhonie. Czy jest na to sposób?

Odpowiedzi:


7

Nie ma sposobu, aby zobaczyć prawdziwą historię połączeń jako właściwą oś czasu przez iPhone'a, chociaż przy odrobinie pracy można to osiągnąć, jednak aplikacje takie jak PhoneView pozwalają zobaczyć historię połączeń jako indywidualne, historyczne połączenia.

Po nawiązaniu połączenia z aplikacją pobiera ona Twoją historię połączeń, a następnie możesz ją wyczyścić na iPhonie bez utraty historii w aplikacji.

Teraz jedną z rzeczy, które robi historia iPhone'a, jest próba grupowania rozmów w jedno wydarzenie. Jeśli porównasz mój dziennik połączeń z mojego iPhone'a i PhoneView poniżej.

Ten pierwszy obraz jest wyjściem z PhoneView, pokazującym listę wszystkich moich połączeń przez większość tygodnia w lutym, z rosnącą datą.

Rejestr PhoneView

Drugi obraz to zrzut ekranu mojej historii połączeń iPhone'a w tym samym przedziale czasowym, daty malejące tylko po to, by Cię pomylić.

Dziennik połączeń iPhone'a

Jak widać, iPhone dokonuje grupowania połączeń przychodzących i wychodzących na ten sam numer. Zauważ, że 11 połączeń na 10, plus 2 na 12 i 13, a na końcu jedno na 14 pojawia się w dzienniku połączeń dla 14 wykonujących łącznie 16 połączeń.

Oto, co iPhone mówi nam o tym grupowaniu (to znaczy, naciskając niebieską strzałkę obok elementu)

Co wie iPhone

Co to nam mówi:

  1. albo usunąłeś dziennik połączeń dla tego połączenia (przeciągnij, aby usunąć)

  2. zadzwonili ponownie, albo zadzwoniłeś do nich w innym dniu, a dziennik połączeń jest teraz w tej dacie i szukasz złego miejsca

  3. przypadkowo przypisałeś numer istniejącemu kontaktowi i szukasz niewłaściwego miejsca


Karta „Ostatnie” w aplikacji Telefon pokazuje historię połączeń trwającą co najmniej miesiąc. Na przykład pierwsze połączenie wyświetlane na moim telefonie ma datę 9 lutego 2012 r. Więc ... czego mi brakuje?
Dan J

wyjaśniłem, gdy zdałem sobie sprawę, że nie powiedziałem dokładnie, co chciałem napisać, a ponadto uważam, że ta informacja jest przydatna.
Stu Wilson
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.