Nabywca iPada żałuje


11

Jeśli ktoś jest zaskoczony nowym iPadem, który Apple ogłosił dzisiaj, ale niedawno kupił iPada 2 w Apple Store, czy jest już za późno? Czy ta osoba może zwrócić poprzedni zakup na iPada, aby móc kupić najnowszą i najlepszą? Jakie opcje są dostępne dla osób z wyrzutami sumienia kupujących?


2
Inne opcje obejmują sprzedaż iPada. Niektóre opcje obejmują Amazon, Gazelle, Craigslist, eBay itp. Ponadto możesz po prostu wziąć to za stratę i przejść dalej. Nowy sprzęt będzie zawsze być zwolniony, a jeśli masz kupujących żal łatwo, produkty Apple może nie być najlepszym rozwiązaniem :)
dpollitt

1
Wskazówka: następnym razem, gdy myślisz o zakupie produktu Apple, sprawdź Przewodnik dla kupujących MacRumors.com. Dla każdego produktu wskazuje, czy aktualizacja jest oczekiwana wkrótce. Opiera się na typowych cyklach aktualizacji firmy Apple i ostatnich plotkach: buyersguide.macrumors.com
Rinzwind

@Rinzwind Dobra rada dla każdego, kto kupuje produkt Apple.
Daniel

@dpollitt Myślę, że produkty Apple są bardzo przewidywalne, jeśli chodzi o to, kiedy pojawi się nowy model (mniej więcej), co zwykle wynosi 1 rocznie. Z innymi producentami masz większy problem, gdy wypuszczają ponad 15 produktów tego samego typu przez cały rok :-)
MadBoy,

Odpowiedzi:


16

Ogólna zasada to 14 dni na zwrócenie rzeczy , ale po prostu wejdę i dam komuś znać o twoich obawach. Często zdarzają się również obniżki cen, które sprawiłyby, że twój ostatni zakup byłby mniej kosztowny, gdybyś tego wolał.


2
Pracownicy Apple Store często naginają zasady, jeśli są ładnie traktowani. Słyszałem o wielu przypadkach przedłużenia tego 14-dniowego okresu zwrotu do ponad miesiąca i sam miałem podobne dobre doświadczenia.
David

2

Jeśli przekroczysz 14-dniową zasadę zwrotu Apple, możesz spróbować poprosić wystawcę karty kredytowej. Niektóre, na przykład American Express, umożliwiają zwrot towarów przez dłuższy okres.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.