problem z wiadomościami


0

Dostałem wiadomość od mojego chłopaka na iPhonie i mogłem odpowiedzieć jak zwykle, ale kiedy wysłałem zdjęcie, do mojej skrzynki odbiorczej został dodany nowy wątek. To samo stało się, gdy usunąłem oba wątki i napisałem nową wiadomość. Ten, który wysłałem, już tam był, a kiedy odpowiedział, nagle w skrzynce odbiorczej pojawił się kolejny wątek. Dlaczego to się dzieje?

Odpowiedzi:


1

Po otwarciu aplikacji Zdjęcia wybierz zdjęcie, które chcesz wysłać, a następnie wybierz opcję wysłania w wiadomości e-mail, nie wie, że „powinno” być częścią poprzedniego wątku. To jest nowy e-mail. Jeśli został dodany do wątku, technicznie rzecz biorąc, każdy e-mail, który do niego wyślesz, powinien być częścią tego samego wątku. Niestety, nawet jeśli wpiszesz ten sam Temat jako wątek, nadal nie będzie on wyświetlany w tym wątku.


1
Istnieje jednak obejście, jeśli ważne jest, aby mieć go w tym samym wątku. Otwórz zdjęcia i przygotuj obraz do wysłania w normalny sposób. Przed wysłaniem przytrzymaj palec na obrazie. Kopiowanie powinno być jedną z wyświetlanych opcji. Wybierz to, anuluj wersję roboczą, wybierz odpowiedź na wątek i przytrzymaj tam palec - pojawi się kilka opcji - jedną z nich jest Wklej.
bassplayer7

Ok, dziękuję za informację. Czy wiesz, dlaczego zaczyna się nowy wątek, nawet jeśli wysyłam zwykłą wiadomość? Mam na myśli, że wysyłam mu wiadomość, ale kiedy on odpowiada, wiadomość jest wyświetlana w nowym wątku.
Paula

Aby wątek mógł być kontynuowany, zarówno nadawca, jak i odbiorca muszą kliknąć odpowiedź. W przeciwnym razie nie wiem. Wygląda na to, że niektórzy klienci poczty e-mail to robią. Proszę nie zapomnij zaznaczyć mojej odpowiedzi, jeśli odpowiedziała na twoje pytanie.
bassplayer7

Oboje klikamy odpowiedź, więc nie jestem pewien, dlaczego tak się dzieje. Mimo wszystko dziękuję!
Paula,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.