Bezprzewodowo odtwarzaj dźwięk z iPada na komputer Mac


10

Czy można wysłać dźwięk z iPada na komputer Mac, aby skorzystać z głośników podłączonych do komputera Mac? Bluetooth lub WiFi będzie działać, nie ma to dla mnie znaczenia.

Problem polega na tym, że o wiele łatwiej jest odtwarzać coś na iPadzie ze względu na doskonałą infrastrukturę aplikacji muzycznych (na przykład TuneIn). Jednak jakość głośników iPada jest niska i szukam innego sposobu, aby słuchać z nich muzyki.

Odpowiedzi:


8

Aplikacja AirServer może oferować funkcjonalność, której szukasz. Według przeglądu z 2011 r. Aplikacja może:

AirPlay umożliwia bezprzewodowe przesyłanie zawartości z iPada lub iPhone'a do głośników lub telewizora. Aby to zrobić, musisz mieć AirPort Express obok głośników lub Apple TV podłączony do telewizora. Głośniki Bluetooth również pojawiają się na liście. To, czego nie możesz zrobić, to przesyłanie filmów z urządzenia iOS bezpośrednio na duży ekran komputera iMac.

AirServer to aplikacja za 3 USD, która dodaje ten ostatni element układanki. Po uruchomieniu na komputerze Mac nowy wpis pojawi się w pop-upie AirPlay na dowolnym urządzeniu iOS w tej samej sieci, zgodnie z oczekiwaniami.

Muzyka po prostu pojawia się magicznie z głośników komputera Mac lub z dowolnego podłączonego głośnika. Filmy otwierają się po chwili w odtwarzaczu Quicktime, a jego elementy sterujące na ekranie umożliwiają odtwarzanie, wstrzymywanie, szorowanie i zmianę głośności na samym komputerze Mac.

Według linku na stronie AirServer cena za bieżącą wersję (AirServer 4.0) wynosi 14,99 USD.

Kolejną aplikacją o podobnej funkcjonalności jest Banana TV . Jednak nie obsługuje iOS 5, ponieważ ta notatka na stronie głównej aplikacji stwierdza:

Banana TV przeszedł na darmowy. Nie będziemy obsługiwać iOS5, chociaż najnowsza wersja DOES obsługuje Lion. Potrzebujesz iPhone'a lub iPada z systemem iOS 4.2 większym lub równym lub nowszym niż iOS 5.0. Przepraszamy, ale nadążanie za ciągłą zmianą Apple nieudokumentowanych, prywatnych interfejsów AirPlay nie jest czymś, co możemy kontynuować!

Obie aplikacje umożliwiają odtwarzanie multimediów z urządzenia z systemem iOS na podłączonym do sieci komputerze Mac.

EDYCJA : Dodaj aktualną cenę aplikacji AirServer.


Myślę, że wypróbuję AirServer, wygląda to mniej skomplikowane i bardziej uniwersalne niż AirFoil (później odkryłem AirFoil). Dzięki za kompetentną odpowiedź!
pewnościąakey

5

Co powiesz na Airfoil od Rogue Amoeba. Oferuje również możliwość odbierania dźwięku z urządzeń iOS i odtwarzania na komputerze Mac. Zobacz tę stronę, aby uzyskać więcej informacji.

Głośniki Airfoil mogą teraz odbierać dźwięk z kilku nowych źródeł, nawet bez potrzeby korzystania z Airfoil. Co to dla ciebie znaczy?

Przede wszystkim głośniki Airfoil dla komputerów Mac mogą teraz odbierać dźwięk z urządzenia z systemem iOS! Uruchom głośniki Airfoil, a pojawi się ono na liście urządzeń AirPlay na iOS. Podczas odtwarzania dźwięku w aplikacji na iPhonie, iPodzie Touch lub iPadzie możesz wybrać Głośniki Airfoil z listy AirPlay, a usłyszysz dźwięk bezpośrednio na komputerze Mac.


1
Dziękuję, wydaje się również, że warto spróbować na wypadek, gdyby AirServer nie wykonał zadania. Szkoda, że ​​AirServer nie ma wersji próbnej, ale jest również tańszy niż Airfoil.
pewnościąakey

Słusznie. Nigdy wcześniej nie słyszałem o AirServer, więc też się czegoś nauczyłem :-)
binarybob

-1

może podoba Ci się ta kombinacja aplikacji / audiohosta: http://midimux.com


1
Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można podać link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna.
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.