Czy można zhakować ustawienie „Popraw poprawną pisownię automatycznie” w OS X, aby emitować dźwięk podczas korekcji?


11

Wiele razy przeklinam mechanizm autokorekty, aby zmienić to, co wpisałem, ale ogólnie wiele poprawek jest mile widzianych, więc tak naprawdę nie chcę go wyłączać. Chcę, żeby to działało, ale ostrzega mnie, gdy wprowadza każdą zmianę, więc nie muszę sprawdzać wszystkiego ani skupiać się z doskonałą uwagą na ekranie, aby zobaczyć chwilowe czerwone i / lub niebieskie podkreślenie, które ostrzega mnie o maszynie nadpisanie.

Chciałbym włączyć dźwięk (oczywiście konfigurowalny), aby otrzymywać ostrzeżenie za każdym razem, gdy moje pisanie zostanie poprawione (i tylko wtedy, gdy nastąpi autokorekta).


O Tak! Chciałbym użyć tego dźwięku.
gentmatt,

Dziwię się, że to duplikat ... ale proszę bardzo. Łał. Oryginał też ma odpowiedź.
Ian C.

Drugie pytanie dotyczy także wszystkich zmian w dokumencie. Chcę tylko dźwięk :-)
bmike

Odpowiedź jest taka sama.
Ian C.

Odpowiedzi:


3

Nie tylko, ale istnieje narzędzie, które oznaczy pisownię i inne zmiany dźwiękiem.

Jak opisano w tej odpowiedzi , możliwe jest wykrycie rodzaju zmiany pola tekstowego, której programowo używa autokorekta. Dźwięk jest wydawany za każdym razem, gdy zmienia się jakikolwiek tekst - ale powoduje to wiele fałszywie pozytywnych „dźwięków”, gdy autokorekta się nie wydarzyła. Aplikacja proof of concept została wydana w sierpniu 2011 roku, więc mam nadzieję, że nadal działa. Bezpośredni link do pobrania: http://cl.ly/9CIZ . Aplikacja działa w tle i ma kilka opcji, takich jak odtwarzany dźwięk. Autor narzędzia stwierdza:

Ponownie, to nie działa idealnie i ma kilka błędów, ale powinno działać 99% czasu!


1
Świetne znalezisko. Aplikacja wydaje się opóźniona i nie jest specyficzna dla autokorekty. Dostaję sygnały dźwiękowe kilka sekund po zamianie, a także sygnały fantomowe, gdy nie dzieje się pisanie na klawiaturze ... To fantastyczne prowadzenie, ponieważ istnieje kod i coś, co w większości działa!
bmike

1
W praktyce ta aplikacja mi nie pomoże - jest o wiele za dużo fałszywie pozytywnych sygnałów dźwiękowych, gdy nic się nie dzieje, aby sygnał sprawdził, czy komputer nie jest nadpisywany. jest to jednak świetny hack.
bmike

1
Czy wypróbowałeś wersję 1.0.2 ? A Titaniumdecoy, o którym wspomniano, Typinator obsługuje także alerty dźwiękowe (w całym systemie?):You can, for example, assign separate feedback sounds for spelling corrections...
iolsmit,

@iolsmit - Nie widziałem nowszej wersji i zajrzę do Typinatora. Tak naprawdę nie chcę wyłączać sprawdzania pisowni w Apple i korzystać z innego programu - ale być może jeszcze nie rozumiem umiejętności pisania na klawiaturze. Doceniam dodatkowe informacje!
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.