Czy mogę uzyskać dźwięk zarówno z iMaca, jak i podłączonego wyświetlacza Thunderbolt?


16

Mam konfigurację z dwoma monitorami (iMac + Thunderbolt Display). Preferencje systemowe> Dźwięk> Ustawienia wyjściowe pozwalają mi tylko wybierać między jednym a drugim monitorem. To powoduje, że dźwięk dochodzi tylko z lewej lub prawej strony.

Jakiś sposób, aby oba monitory jednocześnie odtwarzały dźwięk?

Odpowiedzi:


5

Powinieneś być w stanie użyć Audio MIDI Utility (inaczej Audio MIDI Setup w Mountain Lion), aby utworzyć urządzenie agregujące do miksowania obu miejsc docelowych w jednym elemencie, który może wybrać system operacyjny.

Tematy Pomocy w OSX w tym obszarze to ...

Odtwarzaj dźwięk z wielu urządzeń wyjściowych jednocześnie

Połącz urządzenia audio, aby korzystać z jednego urządzenia


Znalazłem to również, ale StackEx nie pozwolił mi odpowiedzieć na własne pytanie. ;) „Urządzenie z wieloma wyjściami” działało. Jedynym problemem jest to, że główne przyciski głośności (F10, F11, F12) są wyłączone. Jeśli muszę zmienić głośność lub wyciszyć, muszę to zrobić w aplikacji (która nie zawsze jest dostępna) lub wrócić do Audio Midi i zmienić głośność dla każdego głośnika. (Spróbuj wyciszyć naprawdę szybko, jeśli telefon zadzwoni ...). Jakieś pomysły?
Luciano,

Podoba mi się aplikacja TakeFive, która szybko wstrzymuje iTunes na rozmowę telefoniczną - nie jestem pewien, czy kontroluje ona wybranego gracza, ale jest niesamowita z Iconfactory - także w sklepie z aplikacjami ...
bmike

@Luciano Czy możesz opublikować więcej informacji na temat dokładnych ustawień? Próbowałem użyć narzędzia Audio MIDI, ale nie mogłem znaleźć odpowiednich ustawień.
daviesgeek

Działa to jednak, ponieważ OP powiedział, że nie można używać przycisków głośności. Musisz wrócić do ustawień MIDI i zmienić głośność dla obu wyświetlaczy.
jsheffers

5

Tak, to możliwe.

Tworząc urządzenie zbiorcze , możesz połączyć interfejsy audio z podwójnych wyświetlaczy Apple LED Cinema Display w jeden głośnik.

Oto przegląd procesu :

  1. Otwórz / Aplikacje / Narzędzia / Konfiguracja MIDI audio
  2. Kliknij, +aby dodać nowe urządzenie z wieloma wyjściami
  3. Wybierz jedno lub więcej urządzeń Audio Display
  4. Dostosuj suwak głośności dla każdego wyświetlacza Apple LED Cinema Display
  5. Kliknij prawym przyciskiem myszy nowe „Urządzenie z wieloma wyjściami” i wybierz „Użyj tego urządzenia do odtwarzania dźwięku” i „Odtwarzaj alerty i efekty dźwiękowe za pomocą tego urządzenia”.

Połączenie dwóch wyświetlaczy Apple w celu uzyskania dźwięku

Jest jedno zastrzeżenie do tej konfiguracji - nie można regulować głośności za pomocą skrótu klawiaturowego lub ikony głośnika, ponieważ wydaje się ona wyłączona na pasku menu OS X . Możesz Option + Clickjednak przełączać między wyjściowymi urządzeniami audio.

Sunflower jest aplikacją zewnętrzną open source, która przywróci ci kontrolę głośności, ale ponieważ jest to rozszerzenie jądra, powinieneś zrozumieć konsekwencje przed jego instalacją.

Innym oprogramowaniem, które nie jest rozszerzeniem jądra i może doskonale pokonać przeszkodę, jaką jest brak kontroli nad przyciskami głośności, jest sterowanie dźwiękiem . To faktycznie daje ci przyciski regulacji głośności na klawiaturze. Plus ma 14-dniowy bezpłatny okres próbny.


Co miałeś na myśli przez opcję klikania między urządzeniami? Próbuję to teraz zrobić.
Sethmr

Postępowałem zgodnie z tymi instrukcjami, a otrzymałem 4-kanałowe urządzenie agregujące, w którym ponieważ Spotify dostarcza tylko dwa kanały, cały dźwięk wciąż wychodzi z mojego lewego monitora. Co mogę zrobić, aby zmiksować 2-kanałowy dźwięk stereo z 4-kanałowym, aby umożliwić działanie wszystkich czterech głośników?
Krist van Besien
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.