Jakie jest rozsądne podejście do zarządzania aplikacjami powiązanymi z jednym kontem iTunes na kilku urządzeniach z iOS?


2

Mam iPhone'a 4, iPada i iPhone'a 3G, które są przeznaczone dla „małego”. Krótko mówiąc, są takie aplikacje, które mam na iPhonie 4, których nie chcę na iPadzie, i niektóre na starym 3G, których nie chcę na żadnym. Co można zrobić?

Próbowałem ręcznie zarządzać, które aplikacje synchronizują się z danym urządzeniem, ale informacje te gubią się okresowo, co oznacza ogromny zrzut aplikacji na iPada i iPhone'a 4.

Najbardziej efektywna wydaje się, że chociaż „zakupiona” pula aplikacji byłaby powszechna, każde urządzenie miałoby pochodną podgrupę tej puli (aby nie musiały ponownie kupować), a więc / nigdy nie mogłyby przypadkowo zsynchronizować aplikacji z innej puli urządzeń.

Przypuszczam, że pole wyboru każdej aplikacji jest zbliżone, ale jest bardzo frustrujące, gdy ta informacja zostanie utracona.

Jakaś pomoc na to? Dzięki!

Odpowiedzi:


2

Możesz odznaczyć opcję „Automatycznie synchronizuj nowe aplikacje” w iTunes. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której aplikacje iPhone'a, których nie chcesz używać na iPadzie, nie zostaną zsynchronizowane. Poza tym jedynym aktualnym rozwiązaniem jest ręczne zaznaczenie każdej aplikacji na każdym urządzeniu.


Nie ma łatwego sposobu na osiągnięcie tego, folktrash. Sugeruję tę jedną zmianę, którą sugeruje bpapa, i kupuj TYLKO aplikacje potomne na samym iPodzie. To dobry pierwszy krok do zachowania rozsądku organizacyjnego.
Jason Salaz

Dzięki za radę. Spróbuję tego. Doceniam iLove. Mamy nadzieję, że na horyzoncie znajdzie się bardziej niezawodne rozwiązanie.
folktrash

Hmm, nie mam jeszcze przedstawiciela, który mógłby to zagłosować. Ponadto, czy jest automatycznie oznaczany jako odebrany, gdy wystarczająca liczba osób go popchnie? Pomyślałem, że mogę powiedzieć - to odpowiada. Wporządku.
folktrash

Jeśli chcesz oznaczyć go jako zaakceptowany, kliknij znacznik wyboru.
bpapa

1

Wydaje się, że prawdziwe pytanie brzmi - w jaki sposób gubi się ta informacja? Synchronizuję także między trzema urządzeniami, iPhonem, iPadem i dotykiem - nie straciłem też świadomości, które aplikacje były w danym systemie. Jak to się dzieje?


Zdarzyło mi się to kilka razy, ale nie mogę wyprowadzić żadnego wzoru. Zwykle wydaje się, że idzie w parze z aktualizacją systemu operacyjnego. Ale nie zawsze. Czasami z synchronizacją, ale rzadko. Resetowanie wszystkiego, co obecnie zrezygnowałem, jest ogromnym bólem, ponieważ ból związany z potencjalnym ponownym wykonaniem jest tak niezapomniany. Dziękuję za komentarz.
folktrash
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.