Zapomniałem hasła do ograniczeń iPada. Jak mogę je wyłączyć?


11

Dodałem ograniczenia do mojego iPada i zapomniałem dla nich kodu dostępu, co teraz? Czy istnieje sposób, aby go usunąć bez resetowania urządzenia?

Odpowiedzi:


6

Krótka odpowiedź brzmi: nie.

Długa odpowiedź to wytrzyj urządzenie, a następnie zacznij od nowa. Jeśli masz kopię zapasową, mam nadzieję, że pochodzi ona z wcześniejszych ograniczeń.


2
Długa odpowiedź?
Moshe

1
Długa odpowiedź brzmi: możesz spróbować użyć poprzedniej „kopii zapasowej” urządzenia, która zwykle nie ma początkowego hasła, ale inne ustawienia nie sądzę, że są zachowane w postaci niezaszyfrowanej, dlatego nie zasugerowałem ci tego . Najlepszym sposobem na to jest przywrócenie.
Martin Marconcini,

6

Istnieje narzędzie, które może odzyskać kod ograniczeń z kopii zapasowej urządzenia, zwanej pinfinder . Pobierz narzędzie ze strony github Pinfindera , wykonaj niezaszyfrowaną kopię zapasową i postępuj zgodnie z instrukcjami.


1

Według Apple :

Jeśli zgubisz lub zapomnisz hasło Ograniczenia, musisz usunąć urządzenie, a następnie skonfigurować je jako nowe urządzenie do usuwania hasła. Przywrócenie urządzenia nie spowoduje usunięcia hasła.

Więc najwyraźniej przywrócenie z kopii zapasowej „przed ograniczeniami” również nie pomoże.


1

Alternatywnie można użyć Forgot iPhone przez iCloud, aby usunąć swój telefon, jeśli problem jest podobny do tego

Spowoduje to wyczyszczenie wszystkich danych i możesz skonfigurować iPhone'a jako nowy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.