Jak zmienić prędkość odtwarzania w iTunes?


26

Na iPhonie mogę przyspieszyć odtwarzanie podcastów do 2x.
Czy można to zrobić w iTunes?


Na jakiej platformie jesteś, Mac lub Windows?
nohillside

Odpowiedzi:


16

Nie jest to natywnie możliwe w wersji iTunes na Maca (ani w systemie Windows). Nie wspominasz, czy masz system OS X lub Windows. Jeśli masz ten pierwszy, masz dwie możliwości:

1) Jeśli podcast jest plikiem MP3, możesz przekonwertować go na plik AAC w iTunes (z rozszerzeniem m4a.), A następnie zmienić rozszerzenie na m4b; plik staje się audiobookiem, który można odtwarzać szybciej, jeśli się nie mylę.

2) Inną alternatywą jest usłyszenie go w Quicktime, który ma kontrolę prędkości: Kliknij plik prawym przyciskiem myszy w iTunes i wybierz „Pokaż w Finderze”. Kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz „Otwórz za pomocą…”, wybierz QuickTime. W opcji Quicktime kliknij przycisk „Przyspiesz”, aby zmienić szybkość odtwarzania.

Szybki czas


Jak podświetliłeś przycisk pauzy i wykonałeś kółko na następnym / przyspieszonym przycisku na obrazie? To znakomicie! : D
JFW

@JFW Spotkaj się ze skitch.com dla „koła / strzałki / tekstu”. The Highlight jest dzięki uprzejmości Apple Inc., która postanowiła dodać tę funkcję automatycznie w Quicktime X;)
Martin Marconcini

Próbowałem teraz obu metod. W audiobooku nie znalazłem sposobu, aby odtwarzać go szybciej. Rozwiązanie z Quicktime działa, ale wydaje się nawet szybsze niż 2x.
Turismo,

5
Przytrzymaj Option i kliknij Przyspiesz, aby uzyskać 1,1x, 1,2x, 1,3x ... Naprawdę intuicyjne!
Matt


1

Sposób, w jaki to zrobiłem, był (Windows 7 nie jest pewien, jak to będzie działać na Macu) skopiuj i wklej podcast z iTunes do moich dokumentów, a następnie otwórz podcast w VLC ( http://www.videolan.org/vlc/download- windows.html ) Zakładam, że istnieje również plik do pobrania dla komputerów Mac. VLC ma kontrolę prędkości i odtwarza każdy typ pliku, o ile mi wiadomo. W opcjach odtwarzania ma ustawienie prędkości.

NB VLC jest również dobry dla wideo z niezsynchronizowanym A / V, ponieważ ma ustawienia synchronizacji.


0

Możesz użyć Winampa lub Windows Media Playera i wtyczki Chronotron, aby zmienić tempo lub wysokość dźwięku.


4
Witamy w Zapytaj inaczej! Czy możesz dodać do tego trochę szczegółów? Gdzie możemy uzyskać wtyczkę i jak możemy jej użyć do zmiany wysokości dźwięku? Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein

-1

Gnidy Soundforge są darmowe i zmieni tempo bez zmiany wysokości dźwięku. To dobrze działa.


2
Czy możesz dodać trochę więcej szczegółów (np. Link do tego narzędzia)? Wygląda na to, że Google nie jest tu moim przyjacielem, ponieważ wyświetla tylko narzędzie, które nie jest darmowe.
Turismo

Tak, dodaj więcej szczegółów do swojej odpowiedzi.
daviesgeek

Wydaje mi się, że mieli na myśli bezpłatną wersję próbną ... że lub pobrali torrenty w wersji hakowanej warez.
Jason Cramer
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.