Wycisz konkretny program


11

Czy jest jakiś sposób wyciszenia określonego programu? Chcę móc wyciszyć Firefox.

Odpowiedzi:


8

Oto odpowiedź od naszych znajomych z SuperUser.

TL; DR: Możesz, ale tylko z pewnym dodatkowym oprogramowaniem. Sugerują AudioHijack Pro


2
Co oznacza „TL; DR”?
Pierre Watelet,

1
za długo, nie czytałem.
jmlumpkin,

@jmlumpkin Really man? Jego komentarz nie był tak długi, dlaczego nie powiesz mu, co to znaczy? Teraz jestem również ciekawy ...
JShoe

2
@JShoe Jestem zdezorientowany. Po co jest „naprawdę człowiek”? TL; DR dosłownie oznacza „zbyt długo, nie czytałem”. W tym przypadku użytkownik odpowiedział, że „zamiast czytać odpowiedzi, podstawową zasadą jest użycie AudioHijack Pro do wyciszenia określonego programu”. Podsumowując, jest to dość powszechna rzecz w Internecie.
jmlumpkin

1
@jmlumpkin To był żart. Jak „Kto jest pierwszy”, źle zinterpretowałem twoją odpowiedź, co oznaczało, że jego pytanie było „za długie” i dlatego „nie czytałeś”.
JShoe

1

AudioHijack to jedyne oprogramowanie, które znalazłem, które może kierować dźwięk aplikacji. Jeśli chcesz przechwycić / zablokować dźwięk z Chrome / Chromium, nie masz szczęścia. AHP nie obsługuje jeszcze tego oprogramowania ze względu na sposób, w jaki procesy Chrome są odradzane w locie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.