IPhone Frozen reset podstawowy nie działa


1

Mój iPhone zamarzł na slajdzie, aby odblokować ekran.

Nie mogę go wyłączyć ani zresetować.

Urządzenie wyłącza się co minutę i uruchamia ponownie, aby zmienić czas.

Czy istnieje sposób, aby to powstrzymać?

Próbowałem przywrócić za pomocą iTunes i pojawi się ten komunikat,

enter image description here

Przeszedłem przez więcej informacji ”na stronie Apple


Czy próbowałeś przytrzymać przyciski zasilania i domu przez kilka sekund, aż zobaczysz logo Apple?
Timothy Mueller-Harder

tak, nie mogę go wyłączyć ani zresetować
Graeme Hutchison

Odpowiedzi:


1

Podłącz go do zasilania USB lub mac i przytrzymaj przycisk home, gdy wchodzi w cykl ponownego uruchamiania. Powinien pokazywać złącze dokowania i ekran iTunes. Stamtąd nie trzeba przywracać urządzenia (kasowanie wszystkiego), ale można połączyć się z iTunes i spróbować wyłączyć, a ponowne uruchomienie z podłączonym do iTunes często może pomóc w przerwaniu drobnego problemu z oprogramowaniem.


Aktualizacja została dodana do najbardziej odpowiedniej odpowiedzi.

Poszedłem do sklepu Apple i mogli uruchomić diagnostykę w telefonie, skąd mogli przywrócić.


Dzięki @bmike próbowałem tego, a ikona złącza dokowania nie pojawiła się, po prostu uruchomiła się jak zwykle. Pozwoliłem rozładować baterię i włączyć zasilanie, i nadal ten sam problem. Po prostu wykonuję przywracanie (czego nie chciałem robić, ponieważ są tam rzeczy, których nie ma kopii zapasowej).
Graeme Hutchison

Ugh - Mam nadzieję, że przycisk home nie jest uszkodzony - nawet w najściślejszych pętlach restartu, gdy po prostu przytrzymasz przycisk home, a złącze 30-pinowe ma zasilanie / łączność - powinno trafić na oprogramowanie i przerwać proces uruchamiania systemu operacyjnego. Bądź na bieżąco - może to być przypadek, w którym dowiemy się czegoś o sprzęcie ...
bmike

przycisk home nie jest uszkodzony, działał poprawnie, gdy zamarzł po raz pierwszy, zaktualizowałem pytanie, podając dodatkowe informacje
Graeme Hutchison

-1

Miałem rozwiązanie mojego problemu z www.sarnatconsulting.be, przeczytaj artykuł na karcie informacyjnej. Działało dobrze.

Rozwiązaniem jest podłączenie urządzenia do innego PCM za pomocą nowej instalacji iTunes i ponowne przetworzenie importu IOS 6. Po tym możesz kontynuować przywracanie aplikacji na starym komputerze


1
Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Dołączenie linku jest w porządku, ale proszę podsumować lub wypisać go w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna.
Daniel
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.