Czy istnieje sposób, aby uruchomić jedną aplikację w trybie pełnoekranowym na jednym ekranie i nadal móc wyświetlać i uzyskiwać dostęp do aplikacji na drugim ekranie?


10

Kiedy uruchamiam aplikację na pełnym ekranie na moim głównym ekranie - 24-calowym wyświetlaczu Apple - wszystko, co poprzednio było widoczne i dostępne na drugim ekranie - moim MacBooku Pro - jest ukryte przez domyślny obraz tła Lion.

/System/Library/Frameworks/AppKit.framework/Versions/C/Resources/NSTexturedFullScreenBackgroundColor.png

Czy istnieje sposób, aby uruchomić jedną aplikację w trybie pełnoekranowym na jednym ekranie i nadal móc wyświetlać i uzyskiwać dostęp do aplikacji na dodatkowych ekranach?

Odpowiedzi:


6

Wbudowany pełny ekran (Lion) dominuje na obu ekranach - i nie byłem w stanie znaleźć żadnego ustawienia, które pozwoliłoby mi użyć tego drugiego do czegokolwiek innego.

Poprawką, której używam do tego jest Divvy - która pozwala mi zmaksymalizować na każdym ekranie - ale nie jest to całkowicie pełny ekran i nie zapewnia całkowicie tego samego doświadczenia. Jest to jednak dobry kompromis.


Jest to oczywiście główne możliwe do rozwiązania „nierozwiązanie”, ponieważ efekt pełnoekranowego ciemnego płótna na ekranach dodatkowych nie został jeszcze poprawiony, zhakowany ani dostosowany w niezawodny sposób.
bmike

Zgadzam się - chociaż ta funkcjonalność jest czymś, co OSX powinien był upiec. Wzięli pod uwagę Growl, zastanawiam się, czy zrobią to z Divvy.
George Pearce,

Rzucę okiem na Divvy. Dzięki. Mamy nadzieję, że problem zostanie wkrótce rozwiązany w OS X.
tlatkovich

Ciekawie będzie zobaczyć, co Apple robi z zarządzaniem oknami, gdy OSX zbliża się do iOS, ale divvy jest zdecydowanie moim ulubionym.
George Pearce,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.