Czy istnieje dobre narzędzie do automatycznego śledzenia czasu w systemie Mac OS X.


27

Szukam narzędzia do automatycznego śledzenia czasu w systemie Mac OS X. Regularnie popsuję ręczne śledzenie czasu za pomocą timerów itp., Więc chcę coś bardziej automatycznego:

Aplikacja powinna działać w tle i śledzić mniej więcej wszystko, co robię - które aplikacje są aktywne, które witryny przeglądam, jak długo jestem bezczynny itp.

Następnie wyświetli listę wszystkich rzeczy, które robię na osi czasu i pozwala mi określić filtry, takie jak „Xcode na pierwszym planie”, „przeglądanie developer.apple.com” itp. Korzystając z tych filtrów, mogłem sprawdzić, jak długo pracowałem nad tym, po czym opuścił pracę.

Czy istnieje aplikacja, która to robi? Zdaję sobie sprawę z witryny i jej klienta, ale absolutnie NIE czuję się dobrze, umieszczając wszystkie rzeczy, które robię na jakiejś przypadkowej stronie.1
Widzę to pytanie jako wymagające konkretnego śledzenia aplikacji pierwszoplanowych, w których powiązane pytanie jest mniej szczegółowe i bardziej ogólne. Pozostawmy to na razie otwarte na wypadek, gdyby istniał podzbiór aplikacji, które spełniają ten konkretny wymóg.
bmike

@bike Mike Dobra, brzmi dobrze. Wracając do tego pytania po kilku miesiącach, tak naprawdę nie chcę zamykać tego pytania jako duplikatu. To właściwie nie duplikat, ale osobne pytanie.
daviesgeek

Odpowiedzi:


21

Nie jestem pewien, czy zrobi wszystko , o co prosiłeś, ale Sink Time jest dość potężny i może generować różnorodne raporty. Jest prawie darmowy w cenie 5 USD i możesz wypróbować go przez 14 dni. Może także działać w trybie samego paska menu, więc nie przeszkadza.

wprowadź opis zdjęcia tutaj wprowadź opis zdjęcia tutaj


Niesamowite oprogramowanie! Proces jest bardzo przekonujący, a cena jest odpowiednia.
gentmatt,

1
Nie tego dokładnie szukałem, ale jest wystarczająco dobry i działa dla mnie. Dzięki!
jsadfeew

3

Chciałbym polecić własną aplikację Czas (patrz zrzut ekranu poniżej). Automatycznie śledzi, które dokumenty edytujesz, które witryny odwiedzasz i jakich aplikacji używasz, abyś mógł później sprawdzić, co dokładnie zrobiłeś. Możesz także ręcznie dodawać działania offline, aby się nie zgubiły.

Zrzut ekranu programu Timing dla komputerów Mac


2

Jako współpracownik Touch Studios , firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji, polecam naszą aplikację do śledzenia czasu Finch. Finch wykonuje śledzenie czasu w sposób zautomatyzowany: z opcją uruchomienia programu po zalogowaniu, działa w tle, rejestruje otwarte okna i uczy się oznaczać je na podstawie niestandardowych preferencji i wcześniejszych zachowań. Na koniec dnia pojawi się wykres słupkowy pokazujący, gdzie poszedł twój czas. To naprawdę świetna aplikacja, jeśli masz problemy z tradycyjnymi aplikacjami typu „stoper”.


2

Właśnie zobaczyłem, że głosowałem na twoje pytanie wiele lat temu, kiedy szukałem takiej aplikacji. W końcu opracowałem własną - Qbserve .

Jego celem jest sprawienie, by śledzenie czasu było całkowicie płynne, oto kilka funkcji:

 • automatyczne śledzenie wydajności stron internetowych i aplikacji
 • automatyczne śledzenie projektu na podstawie otwartych dokumentów i stron internetowych
 • różne raporty i karty czasu pracy
 • informacje zwrotne dotyczące wydajności i powiadomienia w czasie rzeczywistym
 • generowanie faktur
 • planowy eksport danych (JSON, CSV)
 • Zespół Slack i śledzenie czatów Skype

Nie ma subskrypcji, a wszystkie śledzone informacje są przechowywane lokalnie.

Przegląd funkcji śledzenia czasu Qbserve


Kosztowny! Kosztowny! Kosztowny!
Olcay Ertaş

@ OlcayErtaş większość alternatyw kosztuje tylko jeden rok. Cena jest wysoka, ale płacisz ją tylko raz, zamiast subskrypcji bez końca.
Ivan Mir

Chcę ograniczyć moje prywatne nieużywane korzystanie z YouTube dla dobra, jednak czasami potrzebuję YouTube do mojej pracy. Czy istnieje rozwiązanie tego problemu w Twojej aplikacji, @IvanMir?
modiX

@modiX Qbserve śledzi filmy z YouTube'a jako osobne działania (według tytułów), dzięki czemu można je zaklasyfikować jako „produktywne” po obejrzeniu.
Ivan Mir

1

Używam Time Track Pro dostępnego w MAS, a więcej informacji można znaleźć na stronie producenta pod adresem http://bloop.it/timetrack/ .

Aplikacja jest wydajna, wykorzystuje minimalne zasoby procesora, znajduje się w pasku narzędzi (niski poziom wizualny), może zautomatyzować wysyłanie e-mailem raportów tygodniowych, jeśli chcesz, i więcej.

Używam go od dwóch miesięcy i świetnie jest śledzić poszczególne dokumenty i projekty, w których się znajduję. Przy 9,99 może to być trochę więcej niż w przypadku innych narzędzi, ale cieszę się, że mogę wspierać dobrego programistę, więc „ nie ma problemu z wartością tego oprogramowania.


1

Moim ulubionym jest Paymo Plus, który śledzi wszystko, co robisz, nawet poszczególne zakładki. Z drugiej strony wspaniale jest wiedzieć, ile naprawdę pracujesz, z drugiej strony sprawia, że ​​pracujesz ciężej. Mam nadzieję że to pomoże.


1

WakaTime to wtyczka Xcode typu open source do automatycznego śledzenia czasu.

Cechy:

 • Całkowicie automatyczny
 • Wykrywa nazwę projektu z oprogramowania do kontroli wersji
 • Podział językowy pokazujący najczęściej używane języki programowania
 • Miesięczne, tygodniowe lub codzienne podsumowania e-mail
 • Wtyczki edytora tekstów typu open source dostępne na GitHub.

  wprowadź opis zdjęcia tutaj


Czy możesz podsumować funkcje? Odpowiedź w jednym wierszu nie zawiera wielu szczegółów.
Rob

@ Pewnie, właśnie dodałem funkcje i zrzut ekranu
Alan Hamlett

1

Jeśli ktoś interesuje się bardziej podstawowym (i umożliwiającym włamanie) rozwiązaniem, jest selfspy - narzędzie wiersza poleceń Pythona, które śledzi naciśnięcia klawiszy, aktywne aplikacje, aktywność myszy i inne rzeczy. Raporty są wyczerpujące i mogą być automatycznie wysyłane pocztą e-mail. Wszystko jest przechowywane w pliku bazy danych sqlite. Narzędzie jest dobrze udokumentowane, a kod źródłowy zrozumiały.

https://github.com/gurgeh/selfspy


-1

Sprawdź TimeXchange. www.timexchange.net


Dzięki za odpowiedź! Czy możesz dodać więcej informacji? W jaki sposób TimeXchange odpowiada na pytanie PO? Nie udzielaj odpowiedzi w jednym wierszu; zainwestuj trochę czasu w stronę i wyjaśnij, dlaczego to oprogramowanie jest odpowiednie dla PO.
daviesgeek,

-1

Polecam spróbować Time Doctor . To dobre narzędzie do pomiaru czasu (zautomatyzowanego) spędzonego na pracy na komputerze. Istnieje wiele sposobów potwierdzania, czy śledzony czas był rzeczywisty, a prawdziwy czas pracy, na przykład sprawdzanie odwiedzanych stron internetowych i aplikacji używanych na komputerze. Jestem jednym z zadowolonych użytkowników tego oprogramowania, dlatego polecam to wszystkim…


Osobiście uważam, że jest to raczej odrażające, gdy nie ma zrzutów ekranu pokazujących oprogramowanie w akcji. Czy wiesz gdzie znaleźć?
myhd

To oprogramowanie wygląda naprawdę niesamowicie, jeśli lubisz zarządzać ludźmi i sprawiać, że czują się cały czas obserwowani.
w00t 11.04.13

-1

https://hubstaff.com to robi, ale musisz wybrać projekt ręcznie. Na koniec dnia możesz zobaczyć wszystkie projekty, nad którymi pracowałeś dla tego dnia, tygodnia, miesiąca itp. Oraz dokładną ilość czasu poświęconą na każdy z nich.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.