Czy jest odtwarzacz audio z paskiem wyszukiwania kształtu fali?


14

Szukam odtwarzacza z paskiem wyszukiwania, który wyświetla przebieg fali odtwarzanego utworu, na przykład http://foobar2000.org + http://foobar2000.org/components/view/foo_wave_seekbar

W szczególności seekBar jest rozszerzeniem ProgressBar, które dodaje przeciągany kciuk, a także zapewnia podgląd fali na ścieżce w tle obszaru ekranowego paska.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Czy zadowoliłbyś się oprogramowaniem do edycji dźwięku? Ten rodzaj widoku jest zasadniczo domeną redaktorów, a nie tylko oprogramowania do odtwarzania.
Ian C.

@diimdeep Nie jestem pewien, co masz na myśli przez seekbar. Czy mógłbyś to wyjaśnić?
gentmatt,

seekBar to rozszerzenie ProgressBar, które dodaje przeciągany kciuk. pasek wyszukiwania krzywych zapewnia również podgląd przebiegu ścieżki w tle.
diimdeep

1
@diimdeep Thanks! BTW: Znalazłem ten bardzo szczegółowy opis @ wiki.hydrogenaudio.org .
gentmatt,

Ta strona dotyczy OS X i iOS. Czy koncentrujesz się na OS X?
bneely

Odpowiedzi:


6

http://nulloy.com to odtwarzacz działający nie tylko w systemie OS X, ale także w systemach Linux i Windows. Jestem jego twórcą.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Zobacz apple.stackexchange.com/help/behavior . Re „musisz ujawnić swoją przynależność w swoich odpowiedziach”.
Chris W. Rea

Proszę wybaczyć moje złe maniery, nigdy wcześniej nie stosowałem wymiany stosów.
svlasov

Nulloy jest świetny, bardzo szybki i lekki.
Dan

Poszukuję również odpowiedzi na to pytanie. Nulloy nie obsługuje sufiksu .m4v dla komputerów Mac, a do tej pory nie widziałem pliku .mp4, który nie przedstawia po prostu błędu w aplikacji.
Scott

Nie działa dla mnie. uzyskanie Error: Internal data flow error.od obciążenia, a następnie odtwarzania. (Korzystanie z najnowszej wersji 0.8.2.)
Fabien Snauwaert

6

To bardziej edytor audio niż odtwarzacz , więc może nie być dokładnie tym, czego chcesz, ale Fission od Rogue Amoeba to doskonałe narzędzie, które wyświetla kształt fali załadowanego pliku audio. Możesz powiększać i pomniejszać fragmenty dźwięku oraz przeciągać punkt odtwarzania w dowolne miejsce.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Szukam gracza, a nie edytora, ale i tak dzięki
diimdeep


4

Capo

Śmiałość

GarageBand

Aplikacja SoundCloud na Mac OS X

Wszystkie te programy mają różne cele. Niektóre są komercyjne, a niektóre bezpłatne. Każdy z nich zrobi, co chcesz.


4

Jest to raczej obejście, ale można je otworzyć za pomocą standardowego odtwarzacza QuickTime i „przycinania”, a także wyświetla przebieg fali ścieżki. Edycja menu> Przytnij ( + T)

wprowadź opis zdjęcia tutaj


ładny! dziękuję za przypomnienie mi o tym, jak to zrobić bez nowej aplikacji.
Michael Liquori1

Opcją , która działałaby i jest darmowa, jest Praat . Jest przeznaczony dla lingwistów i straszny pod względem interfejsu, ale zawiera formę fali i możliwość wybrania jej części do odtwarzania.

Fala dźwiękowa Praat audio

(Użyj Tab, aby odtworzyć.)Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.