Czy mogę zobaczyć, których aplikacji na iPada używam najczęściej?


17

Na iPadzie mam wiele gier, w które grają moje dzieci. Chciałbym usunąć gry i aplikacje, które nie są używane, ale nie wiem, jak znaleźć te informacje.

Czy istnieje sposób, aby zobaczyć najczęściej używane aplikacje na urządzeniu z systemem iOS? A może lista aplikacji z polem danych „ostatnio używane”?


1
To nie do końca odpowiada na pytanie, ale może być częściowo przydatne. Jeśli przejdziesz do Ustawienia -> Ogólne -> Użycie, a następnie zaczekaj kilka sekund na wygenerowanie listy, możesz zobaczyć listę aplikacji, które zajmują najwięcej miejsca , w tym zarówno aplikację, jak i powiązane z nią dane. Może to pomóc, patrząc na aplikacje, które należy rozważyć (najpierw największe).
Justin Mrkva,

Odpowiedzi:


7

W skrócie, możesz spojrzeć przez pasek wielozadaniowości, który pojawia się po dwukrotnym kliknięciu przycisku głównego. Aplikacje są uporządkowane według ostatnio używanych. Nie jest miarą tego, jak często aplikacja jest używana, ale może przynajmniej powiedzieć, czy ostatnio była używana, czy też inne aplikacje były ostatnio bardziej interesujące.


3

Jeśli masz złamane więzienie, możesz użyć jednej z kilku poprawek Cydii:

  • App Stat

    App Stat to niezwykle prosta modyfikacja, która śledzi, ile razy otworzyłeś aplikację, jak długo spędziłeś w niej aplikację i kiedy ostatnio ją otwierałeś.

  • Analityka aplikacji

    O wiele lepiej wyglądająca (płatna) alternatywa dla App Stat, która zawiera te same informacje, a także pozwala zawęzić wyniki miesięcznie.


2

W magazynie iOS nie ma takiej możliwości. Zgadzam się, byłoby to przydatne.

Najskuteczniejszym sposobem, aby poprosić Apple o takie rzeczy, jest skorzystanie z funkcji zgłaszania błędów . Niestety, potrzebujesz (bezpłatnego) konta programisty, aby opublikować błąd i raczej nie uzyskasz dużej odpowiedzi, więc nie pokładaj nadziei.


1

W mojej firmie dokonujemy ponownej animacji starych raportów, które klienci mówią, że potrzebują. W pewnym momencie docieramy do obszaru o nazwie „usuń go, a jeśli nikt nie narzeka, naprawdę go nie używasz”

Ponieważ ponowne umieszczenie ich z powrotem na iPadzie jest tak łatwe, nie jest to złe podejście do gier


3
Reatinoalize? Jestem pewien, że to nie jest słowo. :-)
james.garriss

2
dla ciebie ... zapewniam humor :)
REDGAR

1

Zawsze możesz przejść do zużycia baterii w ustawieniach, a wyświetli się lista aplikacji, które były używane w ciągu ostatnich 7 dni oraz czas ich używania.


-1

nie bez wątpienia nie, jeśli wszystkie aplikacje, których używasz, wszystkie zależą od danych. możesz użyć aplikacji takiej jak Onavo, aby zobaczyć, że aplikacja korzysta z większości danych, dlatego z której aplikacji korzystasz „najbardziej”

Nie jest to naukowe, a wyniki mogą się różnić z wielu powodów, ale mogą dać lepszy wgląd

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.