Zachowaj pulpit, na którym zostało umieszczone okno aplikacji, po ponownym uruchomieniu systemu


13

Jak pokazuje poniższy obrazek, mam kilka aplikacji, które trzymam otwarte na moim głównym pulpicie i mam inny space/ Desktop dla aplikacji takich jak Twitter for Mac, Stickiesitp

Konfiguracja spacji na moim Macbooku Pro

Problem polega na tym, że kiedy ponownie uruchamiam system (używam ustawienia - „Ponownie otwieram system Windows podczas ponownego logowania”), wszystkie okna aplikacji, które są otwarte na pulpicie 2, pojawiają się na pulpicie 1, zamiast pulpitu 2, gdzie pierwotnie byli obecni. Czy istnieje sposób na zachowanie ich lokalizacji po ponownym uruchomieniu?

Odpowiedzi:


4

Ok, znalazłem rozwiązanie, które działa dla mnie, a teraz moje okna aplikacji nie przełączają pulpitu losowo przy ponownym uruchomieniu.

W przypadku dwóch konfiguracji pulpitu, jak w pytaniu, najpierw przechodzę do pulpitu, na którym chcę przykleić okno aplikacji. Powiedzmy, że chcemy przykleić przeglądarkę internetową do pulpitu 1, my

  1. przejdź do pulpitu 1,
  2. otwórz aplikację na tym pulpicie,
  3. kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji na stacji dokującej, a następnie Options> Assign to>This desktop
  4. podobnie, przyklejaj aplikacje na pulpicie 2

Teraz po ponownym uruchomieniu systemu aplikacje zaczynają się tam, gdzie zostały przyklejone!


6
to nie działa, jeśli chcę
umieścić

1

Czy zastanawiałeś się nad użyciem Divvy do kontrolowania wszystkich okien?


Nie jestem pozytywny, ale myślę, że Divvy łamie moją funkcję „Przypisz do pulpitu”.
driftcatcher

1

To jest błąd, który musi zostać naprawiony przez Apple. Co się też dzieje, że przełączanie między aplikacjami na różnych komputerach przełączałoby się na ten pulpit i wyświetlało się menu aplikacji, ale żadne z okien aplikacji nie wychodziło na pierwszy plan. Aby dodać do tego, również Finder nie trzymałby się opcji „Wszystkie komputery” w przypadkowych momentach, o ile moja słaba uwaga na to, co ją spowodowało.

Jeśli Divvy jest darmowy, może powinieneś spróbować, aż ten błąd zostanie naprawiony.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.