Jak mogę usunąć ikonę „Wysuń” z paska menu?


34

Jak mogę usunąć ikonę „Wysuń” z paska menu?

To ikona, która zaczyna się po zalogowaniu. Wyrzuca wszystkie zamontowane dyski (dmg / usb / etc ...).

wprowadź opis zdjęcia tutaj3
Mam skłonność do pozostawienia tego tutaj. Sformułowanie jest inne, jedno jest ogólne, a drugie specyficzne. Posiadanie dwóch lub trzech dobrych pytań, które są wystarczająco wyraźne w słowie, pomoże większej liczbie osób szukających pytań w celu znalezienia tutaj odpowiedzi. O ile nie ma innych dokładnych dopasowań, te dwa pytania są odpowiednie dla witryny.
bmike

1
Zdecydowanie nie znalazłbym drugiego pytania.
zwrócił uwagę

Wydaje mi się, że wiem, co często powoduje: jeśli podłączasz klawiaturę inną niż Apple, menu Wysuń przychodzi na ratunek jako zamiennik brakującego klawisza Wysuń.
Max Ried

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ta ikona pojawia się tylko wtedy, gdy masz podłączony super napęd. Usuń go i zniknie. Czy to się dla ciebie nie dzieje?
oemb1905

Odpowiedzi:


75

Przytrzymaj i przeciągnij go z paska menu.


1
Możesz je również przenieść. Zauważ, że nie musi to działać z każdą aplikacją. np. Dropbox nie honoruje klucza, podczas gdy robi to iStat Menu. Z drugiej strony usuwasz wyszukiwanie Spotlight za pomocą tej sztuczki.
Max Ried

1
@ bot47 W przyszłości, jeśli już wiesz, że jest to duplikat, prosimy flago uwagę moderatora, aby go zamknąć i nie odpowiadać. Powielanie informacji w całym miejscu nie ma sensu.
slhck

Złożyłem flagę i odpowiedziałem
Max Ried

Dziękujemy za flagi - generalnie lubimy zamykać dokładne duplikaty, ale jest to szczególny przypadek. Flagi były pomocne, aby upewnić się, że chcemy tutaj obu pytań.
bmike

Właśnie wypróbowałem tę wskazówkę i mogę przesunąć ikonę od lewej do prawej, ale nie mogę jej usunąć. (przy użyciu Mavericks 10.9.2).
politicus

0

Jeśli masz zainstalowany program Bartender, użyj Shift+ i przeciągnij ikonę poza pasek menu.


2
Właśnie próbowałem. Samo polecenie działa. Może masz zainstalowane jakieś narzędzia do poprawiania?
Max Ried

1
Ups To prawda, że ​​mam zainstalowany program Bartender.
WillCroPoint
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.