Czy istnieje wtyczka Quick Look do programu epub?


Odpowiedzi:1

ePub-quicklook to jedyna wtyczka utrzymywana do 2016 roku.

Występuje w dwóch częściach:

epub.qlgeneratorPlugin jest zaprojektowany, aby wyodrębnić okładek z plików EPUB użyć jako ikony pliku i przedstawić przegląd piękny z EPUB w QuickLook.

epub.mdimporterWtyczka przeznaczona jest do informacji ekstrakt z plików EPUB (metadanych, jak również zawartości tekstowej) oraz indeksu Spotlight to tak, że można go szukać.

Aby zainstalować, pobierz oba pliki lub oba z github Releases .

Następnie skopiuj rozpakowany epub.qlgeneratorplik do /Library/QuickLook/(dla wszystkich użytkowników) lub ~/Library/QuickLook/(tylko dla bieżącego użytkownika).

I skopiuj rozpakowany epub.mdimporterplik do /Library/Spotlight/(dla wszystkich cusers) lub ~/Library/Spotlight/(tylko dla bieżącego użytkownika).


1

Wtyczki EPUB Wtyczki Quick Look i Spotlight. OT QLMobi .


Ten zadziałał dla mnie (Mojave 10.14.2). Udał się do strony Uwolnienia , pobrane EPUB.qlgenerator_v1.1.1.zip, rozpakowany, zaciągnął EPUB.qlgeneratorsię ~/Library/QuickLook, zrobiłem qlmanage -ri voila, jesteśmy w biznesie. Wreszcie! (Uwaga: nie interesuje mnie część indeksująca Spotlight.) BTW to podgląd nie tylko okładki / metadanych, ale zawartości. BTW ^ 2 Używam QLMobi dla innych formatów ebooków (prc, mobi, azw, azw3, azw4 i niektóre pdb), dla tych, którzy szukają.
Tom Hundt,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.