Jak zatrzymać zapalanie przycisków kodu iPada?


3

Mam iPada 2 z jailbreakiem i zastanawiałem się, czy można zatrzymać świecenie przycisków kodu dostępu po ich naciśnięciu. Czy jest gdzieś jakiś obraz, który można zmienić, aby temu zapobiec?


Ciekawe, czy kiedykolwiek działało. Przepraszam, że nie mogłem pomóc. Trudno mi zdobyć iPada JailBroken.
Andrew Larsson,

Odpowiedzi:


2

Obraz, którego szukasz, to /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/DeviceLockKeypadPressed~ipad.png iFile (lub SSH), zrób kopię DeviceLockKeypad~ipad.pngw tym samym folderze. Usuń DeviceLockKeypadPressed~ipad.pngi zmień nazwę skopiowanego pliku na ten. Możesz również edytować obraz, aby był w kolorze innym niż niebieski.


1
Nie mogę znaleźć żadnego obrazu podobnego do tego na iPadzie.
Mark Szymanski

Z jakiej wersji systemu iOS korzystasz? Plik powinien mieć nazwę DeviceLockKeypadPressed ~ ipad.png (zaktualizowana odpowiedź odzwierciedlająca poprawną nazwę pliku).
Andrew Larsson,

Używam iOS 5.0.1. Próbowałem wyszukać ten plik i nie istnieje.
Mark Szymański

Powinieneś poszukać pliku bezpośrednio w iFile, przechodząc do / -> System -> Biblioteka -> CoreServices -> SpringBoard.app. Jeśli nadal nie możesz go znaleźć, podaj mi krótką listę (powinno być tylko około sześciu) wszystkich plików, które zaczynają się na literę „d” w tym folderze.
Andrew Larsson,

Powiedziałem, że szukałem tego pliku w całym systemie plików. I żaden z tych plików w SpringBoard.app nie jest nim.
Mark Szymanski
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.