Jak ukryć nieprzeczytany licznik przed ikoną Docka programu Outlook 2011?


18

Uważam, że nieprzeczytany licznik w programie Microsoft Outlook 2011 dla komputerów Mac rozprasza. Kiedykolwiek tam jest, czuję potrzebę kliknięcia. Jak mogę ukryć nieprzeczytaną liczbę?

Mail.app zapewnia opcję jego wyłączenia. Mam nadzieję, że w Outlooku też jest takie ustawienie.

Ikona dokowania programu Outlook 2011


Może zmiana interwału pobierania aplikacji Mail.app pomaga?
gentmatt

Dalsze potwierdzenie, że nie ma wbudowanego sposób to zrobić: answers.microsoft.com/en-us/mac/forum/macoffice2011-macoutlook/...
octern

Odpowiedzi:


11

Usunięcie zaznaczenia „Ikona aplikacji z odznaką” w preferencjach Centrum powiadomień działało dla mnie (Outlook 2016 dla komputerów Mac).

niezaznaczone pole wyboru ikony aplikacji znaczek w centrum powiadomień


7

Poprzednia odpowiedź działa teraz dla programu Outlook 2016. Program Outlook 2016 jest obecny w Centrum powiadomień, w którym można wyłączyć odznakę.


1
Na Stack Exchange nie ma poprzedniej i następnej odpowiedzi. Odpowiedzi pojawiają się w górę iw dół w zależności od kilku czynników, w szczególności liczby głosów, które mają. Tak naprawdę byłoby lepiej z bezpośrednim odniesieniem / linkiem do odpowiedzi, do której się odnosisz, lub może tylko jako komentarz do niej, gdy masz wystarczającą reputację .
Tetsujin

3

Jeśli korzystasz z systemu Mac OS 10.8. Spójrz w menu powiadomień, klikając przycisk jabłka w lewym górnym rogu, a następnie wybierając opcję „Preferencje systemowe”, a następnie opcję „Powiadomienia”. Stamtąd można wyłączyć czerwoną ikonę znaczka.

Sprawdź poniższy link, aby uzyskać więcej informacji.

http://osxdaily.com/2013/04/29/disable-red-badge-app-icons-mac-os-x/


W Centrum powiadomień nie ma programu Outlook?
Ruskes,

Nie sądzę, aby Outlook korzystał z ram powiadomień, więc nie dziwię się, że nie znajdziesz go w centrum powiadomień. Oddałbym głosowanie na odpowiedź, gdybym miał taką reputację. Ja również chciałbym wyłączyć odznaki, ale jak dotąd nie znalazłem sposobu. I
Darrell Golliher

3

Możesz skonfigurować regułę oznaczania całej poczty przychodzącej jako przeczytanej. Jeśli nigdy nie będzie nieprzeczytanych wiadomości, w doku nigdy nie będzie żadnych danych.

To działa dla mnie, ponieważ mam skrzynkę odbiorczą zero i nie mam dużo poczty w skrzynce odbiorczej. To może nie być dobre rozwiązanie dla wszystkich.

Aby to skonfigurować, wybierz Outlook> Preferencje> Reguły. Następnie dodaj nową regułę, jak pokazano tutaj.

Reguła oznaczania całej poczty jako przeczytanej


Jest to zupełnie inne od tego, czego szukał OP. Oznaczenie wszystkich wiadomości e-mail jako nieprzeczytanych maskuje ten problem i stwarza zupełnie inny problem polegający na tym, że nie wiem, co przeczytać!
bdhar

oznaczanie wiadomości e-mail jako przeczytanych, gdy ich nie przeczytałeś, jest straszną praktyką
Sparr

3

Udało mi się ukryć nieprzeczytaną liczbę, otwierając Powiadomienia w Preferencjach systemowych i pod Microsoft Outlook odznaczyłem ustawienie ikony aplikacji Odznaka.


1

Znalazłem alternatywny sposób rozwiązania tego problemu poprzez całkowite usunięcie aplikacji z Docka. Ma to efekt uboczny usuwania nawigacji w górnym menu, więc musisz czuć się komfortowo ze skrótami klawiaturowymi i sporadycznymi uciążliwościami, że nie mogę uzyskać dostępu do funkcji, ale to dobrze rozwiązało mój problem!

http://www.maclife.com/article/columns/easy_mac_hacks_run_os_x_applications_with_their_dock_icon

Specjalnie dla programu Outlook dla komputerów Mac 2011 z domyślnymi lokalizacjami:

 • Zamknij program Outlook
 • W Finderze przejdź do / Aplikacje / Microsoft Office 2011 / Microsoft Outlook
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Pokaż zawartość opakowania
 • Otwórz zawartość / Info.plist w edytorze tekstu
 • Przewiń na dół pliku i dodaj go na dole pliku powyżej „

  <key>LSUIElement</key>
  <true/>
  
 • Ostatnie cztery linie pliku powinny być:

  <key>LSUIElement</key>
  <true/>
  </dict>
  </plist>
  
 • Zapisz plik

 • Otwórz terminal i wprowadź to polecenie

  sudo codesign -f -s - /Applications/Microsoft\ Office\ 2011/Microsoft\ Outlook.app
  

Ostrzegamy, że po wykonaniu tej czynności możesz otrzymać to pytanie w regularnych odstępach czasu. „Microsoft Outlook chce użyć poufnych informacji przechowywanych w„ Exchange ”w pęku kluczy”. Wielokrotnie wybrałem opcję Zawsze zezwalaj, ale wciąż otrzymuję monit regularnie
mcook
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.