Jak mogę przenieść zdjęcia z Rolki z aparatu do Strumienia zdjęć?


3

Nie wszystkie moje zdjęcia trafiają do Strumienia zdjęć, niektóre nadal przechodzą do Rolki z aparatu. Próbuję umieścić je w moim strumieniu zdjęć, aby były na iCloud. Z 30 zdjęciami w moim aparacie, 10 w strumieniu, zrobiłem 6 zdjęć. 2 pojawiło się w strumieniu, 4 nie. Niektóre z moich kolejnych zdjęć pojawiły się również w strumieniu, ale nie wszystkie. Jest to arbitralne zachowanie programu. Jak naprawić? Załóżmy, że iOS 7.0.


1
Czy robisz te zdjęcia? Jaki sprzęt? Jaka wersja oprogramowania?
Daniel

Odpowiedzi:


3

Wszelkie zdjęcia istniejące w Rolce z aparatu, które nie pochodziły z samego urządzenia, musiały pochodzić z innego urządzenia. Podstawową metodą umieszczania tych zdjęć w buforze 1000 zdjęć iCloud jest zarejestrowanie tego drugiego urządzenia w iCloud.

Masz jeden przypadek zdjęcia wykonanego ponad 30 dni temu lub 1000 zdjęć temu lub usunąłeś cały strumień zdjęć i chcesz zacząć od nowa. W takim przypadku może być konieczne zsynchronizowanie tych zdjęć z komputerem lub innym urządzeniem za pomocą zestawu Camera Connecton Kit w celu wstrzyknięcia ich do bieżącego strumienia zdjęć.


1
W iPhoto możesz wybrać zdjęcia, które chcesz wysłać do iCloud. Wybierz obrazy, które chcesz wysłać, a następnie użyj przycisku Udostępnij lub menu, aby wysłać do Photo Stream.
afragen

1

Możliwe, że zdjęcia, których szukasz, znajdują się w strumieniu, ale zostały uporządkowane inaczej niż oczekiwano. Na przykład na moim iPhonie zaimportowałem niektóre obrazy z poczty. Ponieważ zdjęcia zostały zrobione jakiś czas temu, były na górze strumienia zamiast na dole, gdzie się spodziewałem. Strumień porządkuje je według daty wykonania, a gdy kamera obraca je według daty importu.


1

Możesz przejść do dowolnego zdjęcia w Rolce z aparatu, wybrać je, a następnie skopiować, naciskając przycisk Początek i przycisk Uśpienie. Spowoduje to wykonanie zrzutu ekranu z rolki aparatu i wysłanie go do iCloud.

W systemie iOS 6 możesz wybierać zdjęcia z rolki aparatu i udostępniać je w osobistym strumieniu zdjęć.


3
Jest to opłacalna opcja, jeśli chcesz przesłać zdjęcie w wersji png w rozdzielczości ekranu. W niektórych przypadkach jest to wystarczająca pojemność, ale w Rolce z aparatem mam zdjęcia zrobione z iPhone'a 4S, a także aparatów DSLR, które znacznie przekraczają rozdzielczość ekranu dowolnego urządzenia z iOS, a ta konwersja traci znaczące dane obrazu, a także metadane związane z oryginalny. To fajna sztuczka do czegoś, co chcesz wysłać e-mailem lub gdy konwersja nie będzie wadą.
bmike

3
To nie jest „kopiowanie” niczego, to wykonanie zrzutu ekranu z telefonu.
JamiePatt,

Masz rację i tak mówi. To nie znaczy, że przenosi obraz. Ale dostaje reprezentację obrazu do strumienia zdjęć.
afragen

0

Z iPhoto lub Aperture skopiuj wybrane zdjęcie lub przeciągnij je do folderu Photostream na pasku bocznym

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.