Gdzie są przechowywane Moje szablony Microsoft Office dla komputerów Mac?


40

Gdzie Word dla komputerów Mac i Powerpoint dla komputerów Mac przechowują szablony użytkowników?

Odpowiedzi:


37

W angielskiej wersji programu Word i PowerPoint 2011 szablony są przechowywane w folderze domowym w ~/Library/Application Support/Microsoft/Office/User Templates/My Templates. W innych językach User Templates/My Templatesczęść jest zlokalizowana (np. Benutzervorlagen/Eigene Vorlagen/W języku niemieckim).

Folder biblioteki użytkownika jest ukryty w wersji 10.7 i nowszych, ale możesz do niego przejść, przytrzymując optionprzycisk, klikając menu Idź w Finderze, a następnie wybierając opcję Biblioteka.


Świetna edycja @patrix. Dzięki za „internacjonalizację”.
jaberg

DZIĘKUJĘ CI! Użyłem polecenia Przejdź do folderu i poszedłem prosto do folderu.

Jeśli nie masz takiego folderu, oto co zrobiłem. Utworzyłem ten folder ręcznie i przeciągnąłem kilka szablonów, które znalazłem w Internecie i gotowe! Kiedy wybrałem Nowy z szablonu (PPoint), pokazały się. Dzięki!
Martin

Stworzyłem Meine Vorlagen Folder z niemiecką nazwą i zadziałało. Nazwa folderu jest naprawdę przetłumaczona, nie tak jak folder aplikacji, który jest tłumaczony tylko w wyszukiwarce, a nie w systemie plików.
Janusz

1
Zauważ, że jeśli próbujesz nawigować do tego folderu z poziomu programu, np. Okno dialogowe otwierania / zapisywania, musisz nacisnąć, Command + Shift + Gaby otworzyć okno dialogowe Przejdź do folderu
RobV

28

Zgodnie z tą stroną i potwierdzoną eksperymentem ścieżka zmieniła się dla pakietu Office 2016. Teraz jest ~/Library/Group Containers/UBF8T346G9.Office/User Content/Templates. (Oto, co widzisz w Finderze: jeśli używasz terminalu, w dwóch ostatnich katalogach do ich nazwy dodano „.lokalizacja”, co Finder najwyraźniej tłumi).

Pamiętaj, że jeśli wykonałeś aktualizację pakietu Office, nadal będziesz mieć ~/Library/Application Support/Microsoft/Office/User Templates/My Templateskatalog, ale Powerpoint przynajmniej nie będzie szukał w tej lokalizacji.


4
Jak Microsoft ...
Floris

2
Cześć @davemulligan, Ta odpowiedź była krokiem we właściwym kierunku, ale nie działała dla mnie (El Capitan, Office 2016). Chociaż wolę czytać tekst niż oglądać filmy instruktażowe, uważam, że oglądanie tego samouczka z MSFT było jedyną rzeczą, która pomogła mi dodać szablon.
rzrelyea

1
Ta lokalizacja działała tutaj (Sierra + Office 2016). Dziękuję Ci.
Hugo

2
Ach, tak UBF8T346G9... to byłaby moja druga próba.
ijoseph

3
Dla mnie dokładna ścieżka to~/Library/Group\ Containers/UBF8T346G9.Office/User\ Content.localized/Templates.localized/
DuffJ
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.