Jak uzyskać bezpośredni link do konkretnego odcinka podcastu w iOS iTunes Store?


9

Moja przyjaciółka na swoim iPhonie chce wysłać mi e-mailem link do sklepu muzycznego iTunes bezpośrednio do określonego odcinka podcastu. Chce to zrobić bez pobierania aplikacji innych firm.

Problem w tym, że ... przynajmniej w połowie przypadków link, który mi przesyła, prowadzi mnie do strony z wieloma odcinkami danego podcastu. Chcemy tylko link bezpośrednio do jednego odcinka, aby mieć pewność, że pobiorę właściwy.

Jak można to zrobić?


1
Możesz podziękować komuś za odpowiedź, zaznaczając przycisk „Akceptuj”, aby uzyskać najlepszą odpowiedź. Jeśli pojawi się lepszy, możesz go później zmienić ...
bmike

Dlaczego Apple sprawia, że ​​ich oprogramowanie jest tak trudne w użyciu?
Chloe

Odpowiedzi:


3

Nie sądzę, że można uzyskać link do określonego odcinka, albo z aplikacji iTunes na iOS, gdzie możesz przeglądać sklep, albo z aplikacji muzycznej na iOS, jeśli już został pobrany.

Często bezpośredni link do odcinka znajduje się w dołączonych notatkach o programie, ale wbudowane aplikacje mają niewielką obsługę umożliwiającą ich prawidłowe wyświetlanie, po prostu nakładają tekst (lub jego górną część), nie dając Ci sposób na interakcję z nim.

Szczerze mówiąc i wiem, że specjalnie prosiłeś o nie sugerowanie innych aplikacji, ale biorąc pod uwagę powyższe, mam nadzieję, że będzie to odpowiednia odpowiedź sama w sobie. Wypróbuj Instacast, jest to znacznie lepsza aplikacja do pobierania / subskrybowania i słuchania podcastów. Jak widać, czy zezwala na pełny dostęp do notatek z programu, wystarczy kliknąć link do pobrania, aby skopiować adres URL lub skorzystać z wbudowanych funkcji udostępniania.

W tym momencie powinieneś pobrać Zapytaj inny podcast, aby go przetestować;)


2

Tak to będzie działać na komputerze Mac; Nie widzę sposobu na uzyskanie adresu URL odcinka podcastu z wbudowanej aplikacji iTunes na iPhone'a.

 1. W aplikacji iTunes przejdź do odcinka podcastu i skopiuj link odcinka, klikając mały trójkąt obok „ZA DARMO” w prawej kolumnie:

  Jak kliknąć trójkąt

 2. Gdy link zostanie otwarty w Internecie, możesz zobaczyć, z którym konkretnym odcinkiem był powiązany na dwa sposoby:

  1. Jest lekko podświetlony na liście (to znaczy, dopóki nie zaczniesz najeżdżać myszką na tę listę).

  2. Część nazwy odcinka znajduje się w adresie URL:

   URL pokazujący nazwę


Cześć @fanaugen. Witamy na stronie. Przepraszam, że zaczynam od przeczenia, ale pytanie OP dotyczy sklepu iTunes na urządzeniach z iOS, a nie aplikacji iTunes na Mac / Windows. Na początku nie było to strasznie jasne, kiedy odpowiedziałeś, ale po prostu trochę to zredagowałem, aby było bardziej oczywiste.
farsz

@stuffe masz rację, przeoczyłem, że pytanie dotyczyło iOS. Rzeczywiście, nie widzę sposobu, aby udostępniać linki iTunes do konkretnych odcinków podcastów z iPhone'a
fanaugen

Być może warto go edytować lub usunąć, zanim ktoś oznaczy go jako „brak odpowiedzi”. Dobrze jest po prostu to odwrócić i powiedzieć coś takiego: „Z komputera Mac możesz to zrobić w następujący sposób: .... ale nie ma sposobu, aby uzyskać dostęp do domyślnych aplikacji na iOS”
faszeruje

0

Nie ma takiej możliwości w Apple Podcast (iTunes, iPhone, iPad, Apple TV). Udostępnienie odcinka spowoduje przejście użytkownika do strony Podcast zamiast do strony odcinka. Obecna strona internetowa Apple podcastów wciąż nie ma dobrego sposobu na dzielenie się poziomem odcinków.

Przełączyłem się na Pocket Casts i pozwala nie tylko na udostępnianie odcinków, ale także pozwala odbiorcy udostępnionego łącza na odtwarzanie odcinka bezpośrednio w przeglądarce za darmo. Możesz nawet skierować odbiornik na rozpoczęcie określonej pozycji w odcinku, na przykład: http://pca.st/H211#t=1m0s


0

Napisałem proste narzędzie JavaScript, aby znaleźć kanał RSS xml iTunes z interfejsem Apple ze strony podcastu iTunes lub identyfikatora iTunes.

Wystarczy wkleić adres URL sklepu Apple lub identyfikator produktu.


-2

google odcinek podcastu według nazwy, poda ci link.


1
Znalezienie odcinka podcastu nie jest tutaj problemem. OP wspomniał, że w połowie przypadków link, który otrzymuje, wskazuje na wiele odcinków
TheBro21
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.