Czy możliwe jest zapisywanie plików MP3 hostowanych przez HTTP bezpośrednio na iPadzie?


24

Czy istnieje sposób na zapisanie pliku MP3 z serwera internetowego bezpośrednio na iPadzie? Mogę przesyłać strumieniowo przez przeglądarkę, ale nie ma oczywistej możliwości „zapisywania”.

Czy miałoby to znaczenie, gdyby plik MP3 był załącznikiem wiadomości e-mail?Nie wiem, dlaczego to pytanie jest chronione, ale możesz użyć aplikacji podcastu Downcast, która ma import za pośrednictwem adresu URL w
menu

Miałem ten sam problem. Wysłałem kilka plików mp3 na moje konto e-mail i pobrałem je, aby zapisać w iMovie. Po uruchomieniu iMovie -> Audio -> Zaimportowano plik.
TrueY

To, że „nie wolno mi” korzystać z urządzenia w celu korzystania z multimediów, tak jak sobie życzę, jest absurdalne.
erickson

Odpowiedzi:


7

O ile wiem, nie ma możliwości zapisania pliku MP3 bezpośrednio z sieci. Co możesz zrobić, to jailbreak iPada, a następnie spróbuj go zapisać.


7

Oto okrągły sposób na zrobienie tego.

  1. Utwórz konto Drobox i zainstaluj aplikację Drobox na komputerze Mac i telefonie iPhone.
  2. Użyj http://urldroplet.com/, aby zapisać plik mp3 na swoim koncie Drobox.
  3. Otwórz Drobox na swoim iPhonie, możesz oznaczyć go gwiazdką, aby został pobrany i zachowany do dostępu offline.

-1. Niesamowity pomysł, niestety cały czas daje błąd 500 :-(
Geo

6

Moim ulubionym jest Documents by Readdle . Ma wbudowaną przeglądarkę.

Możesz po prostu przeglądać żądaną stronę internetową i pobierać bezpośrednio na iPada różnego rodzaju pliki, takie jak mp3, pdf i inne, i cieszyć się ich odtwarzaniem lub czytaniem w tej samej aplikacji.


Nie mogę ci wystarczająco podziękować, to było super proste i DOKŁADNIE to, czego potrzebowałem. Musiałem pobrać wymowy słów z Forvo, i to był jedyny sposób, który do tej pory działał, wbudowana przeglądarka jest łatwa w użyciu.
mlusby

5

Możesz zapisać go w aplikacji, takiej jak AirSharing , a następnie użyć iTunes, aby zapisać plik na komputerze, a następnie w zwykły sposób umieścić go w bibliotece muzycznej.

Niestety nie ma bezpośredniego sposobu na przeniesienie pliku znajdującego się gdzieś w Internecie, a nawet w aplikacji, do biblioteki muzycznej / biblioteki wideo bez uprzedniego korzystania z iTunes.

To samo dotyczy wysyłania wiadomości e-mail do Ciebie. Zawsze możesz uzyskać dostęp do wiadomości e-mail i ponownie przesyłać strumieniowo pliki MP3, ale zwróć uwagę na nacisk na to. Ciągłe przesyłanie strumieniowe plików MP3 .

Musisz użyć iTunes, aby dostać się do swojej biblioteki bez żadnego innego znaczącego procesu, takiego jak Jailbreak, jak zauważył Chirag.2

Jest to możliwe, poprzez jailbreakowanie iPada, a następnie zainstalowanie poprawki o nazwie Safari Download Manager. Umożliwi to zapisanie dowolnego pliku z Safari na iPadzie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.