Jak zmienić język App Store, aby móc zobaczyć dokładne oceny w gwiazdkach?


30

Mam konto iTunes z włoskim adresem rozliczeniowym; z tego powodu Apple zakłada, że ​​chcę sklep z aplikacjami w języku włoskim, co nie jest prawdą.

Część interfejsu użytkownika jest w języku włoskim (inne części są w języku angielskim, idź rysunek), opisy aplikacji i ich recenzje są w języku włoskim, nawet „Najlepsze aplikacje” to najlepsze aplikacje we Włoszech zamiast na całym świecie.

Największym problemem jest to, że nie można zobaczyć ocen aplikacji bez uprzedniego wylogowania. Jest to duża niedogodność, ponieważ prawie wszystkie aplikacje wyświetlają się jako „bez ocen” (ponieważ wyświetlane są tylko lokalne oceny i recenzje, których jest bardzo niewiele i prawie ich nie ma).

To oczywiście poważnie utrudnia moją możliwość dowiedzenia się, czy aplikacja jest dobra, czy nie. Nawet najbardziej popularne aplikacje mają albo 0 ocen, albo mniej niż 5.

Na przykład YNAB, który ma obecnie 1574 ocen, kiedy ogląda się go w angielskim sklepie, wyświetla się jako „Brak ocen”, gdy jestem zalogowany.

Czy istnieje sposób na zmianę języka na angielski i wyświetlanie ocen na całym świecie bez konieczności wcześniejszego wylogowania?

EDYCJA : 6 lat później wydaje się, że wciąż nie ma rozwiązania.


jest iTunes w języku włoskim? Menu i interfejs użytkownika poza App Store?

@mankoff: częściowo .. Przyciski są, ale rzeczy takie jak „Ładowanie” są nadal w języku angielskim. To samo dotyczy sklepu z aplikacjami.
Thomas Bonini,

W jakim języku jest pasek menu?

@mankoff: prawie wszystko po włosku, z wyjątkiem przycisku „więcej”, który jest po angielsku.
Thomas Bonini,

Odpowiedź nadal nie jest jasna. Jaki przycisk „więcej”? Mam na myśli menu na samej górze ekranu, a nie górne menu w iTunes. W każdym razie, jeśli głównym menu jest włoski, spróbuj tego: apple.stackexchange.com/questions/245/…

Odpowiedzi:


12

Wydaje się to możliwe w niektórych krajach , ale większość krajów ma tylko jeden (lub kilka) języków ojczystych.
Tabela u dołu powyższego łącza zawiera listę krajów obsługiwanych w iTunes.
Niektóre osobliwości:

Domyśl!

Uwaga: na forach Apple było już wiele skarg na ten temat .

--jeroen


2
Chciałbym, żeby kolega napisał fajny kawałek po włosku używając dużo slangu na apple.com/feedback - i włożył mały (a kiedy to przetłumaczysz, możesz zrozumieć, jak się czuję jako jeden z twoich anglojęzycznych / włoskich rezydentów ) klienci próbujący wydawać pieniądze w sklepie z aplikacjami we Włoszech. Zachowaj to bardzo uprzejmie, ale powtórz z innym przyjacielem / innym językiem - trzy lub cztery tygodnie z tego samego e-maila, i założę się, że otrzymasz odpowiedź.
bmike

5

iTunes zawsze ustawia kraj, do którego należy karta kredytowa. Jeśli nalegasz na sklep w USA, musisz użyć amerykańskiej karty kredytowej.

Nie można tego ustawić bezpośrednio w telefonie. Aby to zmienić, musisz użyć iTunes na swoim komputerze:

Kliknij adres e-mail w prawym górnym rogu iTunes, aby przejść do szczegółów konta, a następnie kliknij przycisk „zmień” obok „Kraju / regionu”. Wybierz kraj, dla którego masz (dostęp) kartę kredytową. Podczas zapisywania tego ustawienia kraju iTunes poprosi o podanie informacji o karcie kredytowej.


4
Więc nie ma możliwości zmiany języka na angielski, chyba że mam amerykańską kartę kredytową? Czy Daffy Duck był ich głównym programistą? Dlaczego wiążą twój język z krajem, w którym mieszkasz ... To naprawdę głupie założenie.
Thomas Bonini,

Nie chodzi tylko o język. Istnieją aplikacje, które są dostępne tylko w niektórych sklepach w poszczególnych krajach (tj. Tylko w USA). I oczywiście jest też kwestia podatków. Jest to więc bardziej wymóg prawny niż „głupie założenie”.
Turismo,

5
Nie, to naprawdę jest problem Daffy Duck: Apple nie nauczył się oddzielać treści od prezentacji. Przykład: Jestem w Austrii i jeśli użyję mojej austriackiej karty kredytowej, iPhone App Store jest w języku niemieckim - ale reszta mojego iPhone'a jest w języku angielskim! Nie mogę mieć aplikacji w języku angielskim podczas korzystania z niemieckiego CC.
Torben Gundtofte-Bruun

@Kop możesz założyć konto amerykańskie bez karty kredytowej, które pozostanie w języku angielskim. Tylko w dół mówi, że nie można kupować rzeczy w ten sposób. : P
cregox

0

Nie dotyczy to języka interfejsu użytkownika, ale że sklepy iTunes są specyficzne dla kraju ze względów prawnych (np. Podatki).
Nie można kupić niczego w sklepie iTunes w kraju, w którym nie ma karty kredytowej.

Możesz jednak użyć interfejsu internetowego iTunes do przeglądania zagranicznych sklepów iTunes.
W przypadku sklepu w USA można przejść na stronę http://itunes.apple.com/us/browse

W przypadku innych krajów po prostu „nam” zastąp kodem kraju, który chcesz wyświetlić.


-1

możesz zmienić App Store w iTunes, aby korzystać ze sklepu innego kraju.

Kliknij iTunes Store (lewe menu w iTunes), a następnie kliknij przycisk Home na górze. Przewiń do samego dołu (stopka strony), a w obszarze Zarządzaj zmienisz kraj . Tam możesz zmienić to, co chcesz, a muzyka, aplikacje i inne elementy odpowiednio się zmienią


1
To nie działa „Twoje konto jest ważne tylko dla włoskiego sklepu iTunes. Kliknięcie OK spowoduje przekierowanie do niego”. (ten tekst był w języku włoskim). Po tym nie mam wyboru, jak tylko kliknąć OK.
Thomas Bonini,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.