Czy mogę podłączyć więcej niż jeden monitor zewnętrzny do MacBooka Air z końca 2010 roku?


14

Zastanawiam się nad kupnem nowego MacBooka Air jako głównego zamiennika pulpitu. Jedną z rzeczy, które mam na pulpicie, które lubię, są dwa duże monitory. Czy ktoś wie, czy nowego MacBooka Air można używać do sterowania więcej niż jednym monitorem zewnętrznym? Pamiętaj, że nie chcę używać panelu LCD laptopa jako jednego monitora i podłączać innego monitora. Naprawdę szukam dwóch monitorów.

Czy ktoś może zasugerować sztuczkę zrobienia tego natywnego lub zewnętrznego urządzenia, które mógłbym kupić, które pozwoliłoby mi podłączyć dwa monitory do urządzenia zewnętrznego, ale sprawić, by wyglądały jak pojedynczy monitor MacBook Air? [Dori poniżej podkreśla, że ​​może to nie być świetne rozwiązanie, ponieważ idealnie chciałbym mieć jeden monitor z paskiem menu na dole i drugi monitor, który jest funkcjonalny, ale nie ma paska menu.]

Każda pomoc doceniona. Dzięki.


Dlaczego chcesz, aby „wyglądał jak jeden duży monitor” - czy naprawdę chcesz, aby pasek menu przechodził przez oba ekrany?
Dori,

1
Dori, to dobra uwaga. Nie myślałem o tym aż do twojego pytania, ale chcę mieć jeden monitor z paskiem menu na dole i drugi monitor, na którym mogę umieścić dodatkowe aplikacje i okna.
Micheasz Siegel,

Masz na myśli pasek menu na dole lub dok na dole? Chociaż to drugie jest łatwe, nie sądzę, że to pierwsze jest możliwe.
Dori,

1
Wiem, że nie o to chodzi w twoim pytaniu, ale zdecydowanie wahałbym się przed rozważeniem Air jako zamiennika pulpitu. Oczywiście, nie znam twoich wzorców użytkowania, ale od lat używam Pro jako komputera stacjonarnego, przede wszystkim do przenośności, i za kilka tygodni będę aktualizować do iMaca i zmieniać przeznaczenie Pro jako maszyny mobilnej, kiedyś zastąpiony przez Air. Można powiedzieć, że sprzęt klasy laptop jest nieco mniej niezawodny niż komputer klasy stacjonarnej.
NReilingh,

Odpowiedzi:


8

Sidecar to fajny produkt dla Windows i mają wersję Mac, ale wydaje się nieaktualna (i tak naprawdę znalazłem wersję Mac przez Google, a nie na stronie produktu). Możesz się z nimi skontaktować, na wypadek gdyby coś tam nie było pokazywane.

W każdym razie karta graficzna (i moc procesora) w MBAir będzie miała „trudny” czas podczas prowadzenia „dwóch dużych monitorów”.

Jeśli nadal chcesz spróbować, ten facet tutaj używa nie dwóch, ale trzech wyświetlaczy (plus wyświetlacz macbooka) w sumie cztery. Ma komputer Macbook Pro.

Zasadniczo wypróbował rozwiązanie Matrox i nie podobało mu się to z różnych powodów, które opisuje w poście, więc wypróbował adapter Diamond BVU195 USB-DVI (przyniósł dwa).

Śmiało i czytaj jego post, zamieszcza swoje wrażenia, problemy, a nawet linki, gdzie kupić rzeczy i ich ceny. Na pewno potrzebujesz do tego kilku koncentratorów USB.

AKTUALIZACJA : Nowe produkty są teraz dostępne dla komputerów Mac, ponieważ Matrox wprowadza nowe przyjazne dla komputerów Mac karty DualHead2Go DP i TripleHead2Go DP .


6

Dodanie jednego wyświetlacza zewnętrznego jest łatwe. Interesującą częścią jest dodanie więcej niż tylko jednego wyświetlacza zewnętrznego.

Polecam przejściówkę USB 2.0 na DVI od MonoPrice. Obsługuje DVI, VGA i HDMI, a kosztuje nieco poniżej 50 USD.

Inną opcją jest Diamond BVU195 , o którym wspomniał @Martin (lista: 90 USD).

Dwie inne opcje to zewnętrzna karta wideo IOGEAR GUC2020DW6 - USB 2.0 zewnętrzna DVI oraz adapter USB USB Diamond BVUMD3 . Oba kosztują około 100 USD i obsługują DVI i VGA. Ten ostatni zawiera również 3-portowy hub USB, który moim zdaniem jest miłym dodatkiem.


2

Rozwiązaniem bocznym - i znacznie tańszym - jest użycie ScreenRecycler . Tylko dwa ekrany podłącz jeden bezpośrednio do komputera, a następnie użyj dowolnego naprawdę starego sprzętu, na którym się znajdujesz (stare mac mini są idealne, ale komputer PC lub stary laptop będzie działał równie dobrze), aby podłączyć drugi. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi korzystania z recyklera ekranu.

Ekran w sieci będzie wolniejszy niż bezpośrednio podłączony, wolniejszy niż adaptery USB. Użyj „szybkiego” do gier i wideo, a powolnego do zaparkowania okien e-mail / Twitter / IM.

Zainteresowani tym, którzy mają komputery z portami Firewire, zauważ, że możesz użyć połączenia Firewire do stworzenia dedykowanej sieci z głupim sterownikiem ekranu. Może to poprawić wydajność wyświetlania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.