Co z niepowodzeniem uwierzytelniania PDP podczas podłączania iPhone'a 4 do sieci komórkowej?


1

Kupiłem iPhone'a 4, a tekst i wywołanie działają dobrze, podobnie jak wifi. Jednak podczas próby korzystania z Internetu bez Wifi otrzymuję komunikat „Nie można aktywować sieci danych komórkowych - błąd uwierzytelniania PDP”.

Jak mogę to naprawić?


Po aktualizacji do ios 9 zdarza mi się to. Wygląda na to, że ios9 to za dużo błędów.

@Yudo Uwagi dotyczące aktualizacji iOS 9.0.1 wspominają o poprawce dla APN - możesz mieć rację co do błędu w 9.0
bmike

Odpowiedzi:


4

Było wiele różnych prób naprawienia tego ogólnego błędu na różne sposoby. Niektóre z nich mogą działać dla Ciebie.

  • Wyjmij kartę SIM z iPhone'a 3G, wyłącz telefon, uruchom ponownie, a następnie włóż ponownie kartę SIM i poczekaj godzinę lub dwie.

  • Przejdź do Ustawienia - & gt; Ogólne - & gt; Resetuj - & gt; Zresetuj ustawienia sieciowe w telefonie, aby zresetować ustawienia sieciowe w telefonie iPhone.

  • Zmień kartę SIM

  • jeśli nic innego nie działa, zadzwoń do AT & amp; T i poproś o zresetowanie twojego numeru.


Zresetowanie ustawień sieciowych naprawiło to dla mnie ... mimo że nic się nie zmieniło. Bardzo dziwny!
GiddyUpHorsey

3

Właśnie rozwiązałem ten problem dla Argentyny nazywającej wsparcie techniczne t-mobile. Były świetne.

Zadzwoń zadziałał. SMS działał. Dane - nie działa. Błąd uwierzytelniania APN

Próbowałem wcześniej - tryb samolotowy - resetowanie ustawień komórki - włącz i wyłącz telefon (wyłącz / włącz) - twardy reset - reset ustawień sieci - kilka profili APN (przydatne tylko w przypadku zmiany na lokalną kartę SIM)

Roaming danych ON został ustawiony w moim telefonie, ale to nie działało w serwisie movistar. Kazali mi wybrać specjalny kod, aby włączyć tę funkcję w sieci dla mojej linii.

#766#

Przekształciło roaming danych i natychmiast - dane wróciły.

http://support.t-mobile.com/docs/DOC-28220

Spróbuj twardo - wyreguluj cały telefon za pomocą przycisku zasilania i przycisku home.


To jest tak odwrotne do zamierzonego, że muszę je obniżyć.

0

Tryb samolotowy wyłączony / włączony, następnie wyłączony ,, ręczna sieć wyszukiwania, włącz sieć za pomocą znaku tik, data, rok najbardziej aktualny, pobierz kartę SIM, wyłącz 10 minut, włóż kartę SIM, włącz telefon .its wykonane na iPhone 4. Lub wypróbuj ustawienia wysłane OTH (bezprzewodowo) przez operatorów sieci bezpośrednio do telefonu, aby uzyskać połączenie protokołu GPRS / Edge Data Transfer. Takie problemy występują, gdy otrzymujesz zmianę sprzętu, która nie ma tego samego numeru części Apple i nie jest uwierzytelniana. Czasami możesz spróbować użyć karty logicznej innego telefonu i4 / 4s, aby spróbować rozwiązać ten sam problem. Tak było w przypadku zastąpienia ekranu dotykowego / wyświetlacza innym ekranem dostępnym w szarej strefie.


1
Po tym mam bardzo ciężki okres. Rozważ zmianę, więc twoja odpowiedź jest jasna i zwięzła. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak odpowiedzieć w naszym Sekcja pomocy
Allan

0

Bro, zadzwoń do swojego dostawcy usług internetowych. Pomogą ci w tym. Miałem ten sam problem, ale po tym stwierdziłem, że moja ważność Sima dobiegła końca i muszę się naładować. Zadzwoń do swojego operatora i po prostu z nimi porozmawiaj.


-1

trzymanie jednocześnie obu przycisków (zasilania i przycisków domowych) wydawało się działać dla mnie :)


-3

w większości przypadków błąd ten wynika z niewystarczającego kredytu w połączeniu mobilnym. proszę zapłacić rachunek dostawcy usług i spróbować ponownie. powinno działać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.