Czy podczas wysyłania wiadomości SMS jako iMessage wyświetla się monit?


4

Czy istnieje sposób, w jaki mogę wyświetlać komunikaty w celu wysłania wiadomości SMS, a nie wiadomości iMessage?

Nienawidzę zauważania, że ​​gdy wiadomość nie wysyła się, jest wysyłana jako SMS zamiast wiadomości, za co płacę. Dzieje się tak, gdy aktywuję opcję WYŚLIJ JAKO SMS.

Jednak nadal chciałbym wysłać wiadomość SMS, jeśli to konieczne (nagły wypadek itp.). Czy jest jakaś opcja / aplikacja / usprawnienie, które może mi w tym pomóc?

Odpowiedzi:


5

To jest coś, co chciałbym mieć iOS5. Niestety tak nie jest - jeśli jednak nie wyśle ​​jako iMessage z wyłączonym wysyłaniem jako SMS, pozwoli ci dotknąć / przytrzymać (zapomnę, które) i określić, aby wysłać jako tekst.

Głównym zastrzeżeniem tego jest jednak to, że nie „ostrzega” ciebie per se.


Może aplikacja cydia może to naprawić?
Odpłaca się

O ile mi wiadomo, nie ma żadnych aplikacji Cydia obsługujących iMessage - chociaż mogę się mylić. Jako wieloletni użytkownik iPhone'a i próbujący złamać jailbreak, moja rada byłaby jednak przeciwna tej trasie. Jeśli okresowo sprawdzasz swój telefon, powyższe działania będą działać, w przeciwnym razie prześlij zgłoszenie błędu do Apple - są bardzo dobre w słuchaniu tego, czego chcą ludzie i mogą rozwiązać problem. Możliwe także: czy inny użytkownik iMessage ma również skonfigurowany adres e-mail? Możesz iMessage, że = bez awarii (teoretycznie) i bez awarii, a następnie w nagłych wypadkach użyj ich liczby.
George Pearce

2

Wiadomości wskazują, kiedy wiadomość zostanie wysłana jako SMS lub iMessage.

Odbiorcy nazwa i wyślij przycisk będzie w kolorze zielonym. Również powie SMS-a . w polu tekstowym, w którym chcesz wpisać swoją wiadomość.

Jeśli ma zamiar wysłać go przez iMessage. Wszystkie powyższe będą niebieskie. I powie „ iMessage” . w polu tekstowym, w którym chcesz wpisać swoją wiadomość.


1
Co się ze mną dzieje, przycisk jest niebieski, ale po kilku minutach zmienia kolor na zielony: gdy wysłanie wiadomości już się nie powiodło, zamiast tego wysyła się jako tekst.
Odpłaca się

Masz na myśli? Naciśniesz „wyślij, gdy niebieski” (iMessage). Ale to się nie udaje. Czy później wysyła wiadomość jako SMS, gdy automatycznie spróbuje ponownie?
markhunte

Dokładnie, i marnuję pieniądze, robiąc to z wiadomościami zagranicznymi!
Odpłaca się

To może być tylko ja, ale nie jest to jasne w twoim pytaniu. Możesz go zaktualizować
markhunte

2

Jednym z rozwiązań, które można przetestować, jest użycie adresu e-mail odbiorców .

  • Odbiorca musi mieć jeden, swój adres iCloud , z którego się logował (i może dodać tyle, ile chce).
  • Jeśli wiadomość nie zostanie wysłana, nie powinna zostać wysłana jako SMS.
  • Nadal możesz wysłać wiadomość na jego numer telefonu, jeśli chcesz mieć pewność, że ją otrzyma.

1

Znalazłem rozwiązanie dla każdego, kto się zastanawia.

Pobierz aplikację cydia o nazwie xMessages. Po włączeniu możesz dotknąć i przytrzymać przycisk „wyślij”, aby wyświetlić monit o przełączenie między tekstem a obrazem.

Są też inne fajne opcje do odkrycia, sprawdź to.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.