Przycisk Home iPhone 4S Flush


3

Zauważyłem w ciągu ostatnich kilku tygodni (do miesiąca), że przycisk home na moim czarnym 4S wpada w depresję w stosunku do obudowy - tylko bardzo niewielka ilość, ale teraz brakuje informacji zwrotnej, którą miał, gdy był nowy.

Po obejrzeniu 4S mojego współlokatora w tym samym wieku i prawdopodobnie nieco gorszej opieki, jego wciąż jest idealnie zarumieniony. Czy to normalne / czy przycisk mojej kopalni jest uszkodzony? Wiem, że prawdopodobnie jestem zbyt ostrożny, ale na moim starym i4 przycisk home zrezygnował całkowicie po 14 miesiącach.

Odpowiedzi:


2

Najszybszym sposobem na szybkie przeczytanie byłoby zabranie go do dowolnego sklepu detalicznego. Możesz sprawdzić z 4 lub 5 modelami podłogowymi, a coś takiego jest dość łatwe do odczucia, odkładając kilka telefonów na stole i umożliwiając im porównanie dwóch lub trzech osób.

Prawdopodobnie coś małego utknęło w obszarze przełącznika (np. Ziarnko piasku lub mniejsze) lub sprężyna uległa fizycznemu przygnębieniu bardziej niż powinna.

Możesz go zamienić, jeśli przycisk jest inny lub przynajmniej zobaczyć go w barze i poprosić geniusza o napisanie go, aby historia historii nie była idealna w historii serwisu. (na wypadek, gdybyś chciał zadzwonić do naprawy później przez telefon)


1
Jest niższy niż w sklepie Apple, sprawdziłem to. Dam to geniuszowi i zobaczę, co wymyślą :) Dziękuję!
George Pearce

Niesamowite - gdy problem fizyczny jest oczywisty, zwykle są one sortowane w kilka minut. Włącz kopię zapasową iCloud lub upewnij się, że masz dobrą kopię zapasową, zanim zobaczysz geniusz. iPhone 3 / 3GS może otrzymywać nowe ekrany, ale 4 / 4S kończy się jako zamiana całej jednostki.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.