Jak scalić zakładki dwóch okien safari, gdy mam więcej niż dwa otwarte?


19

Jak dotąd wiem, jak połączyć wszystkie okna ze wszystkimi ich kartami, używając:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Używam różnych okien w safari do organizowania ich według zawartości. Czasami sensowne jest scalenie zakładek dwóch okien. To bardzo łatwe, gdy masz tylko dwa okna Safari.

Jak mogę to zrobić, jeśli mam więcej niż dwa okna? Jestem otwarty na rozwiązania wykorzystujące rozszerzenia.


Możesz przeciągać zakładki między oknami, co się stanie, jeśli przeciągniesz całe okno na inne?
Stu Wilson,

1
@StuWilson: To nic nie robi. gentmatt: Zawsze każda karta jest przeciągana indywidualnie, ale o ile mi wiadomo, nie ma natywnych ani zewnętrznych metod łączenia całych okien.
Timothy Mueller-Harder

@StuWilson Naprawdę nie wiedziałem, że przeciąganie poszczególnych kart działa! Dlaczego nie próbowałem tego? :) Odpowiedz na to pytanie, abym mógł go zaakceptować.
gentmatt

Odpowiedzi:


5

Możesz przeciągać zakładki między oknami w Safari (uważam, że zostało to dodane w Safari 4 wraz z kilkoma innymi ulepszeniami)


4
Najpierw musisz mieć dwie lub więcej kart w drugim oknie.
Jossie Calderon

Otworzyłem nowe okno i skorzystałem z View -> Show Tab Baropcji menu, a teraz zawsze mam pasek kart nawet z jedną kartą, co ułatwia rzeczy bez w / w / t poprzedniego komentarza z @JossieCalderon.
Aditya MP

10

Po pierwsze, jeśli pasek kart nie jest wyświetlany (zwykle nie jest wyświetlany, chyba że w oknie jest wiele kart), wybierz pierwsze okno, które chcesz scalić, a następnie na pasku menu u góry ekranu kliknij Widok - > Pokaż pasek kart. Następnie przeciągnij widoczny teraz pasek kart do okna, z którym chcesz się połączyć.


2
Jest to poprawna procedura, jeśli jedno z okien nie ma zakładek.
Martin Marconcini,

Alternatywnie możesz (możliwie równie łatwo) utworzyć nową kartę i przeciągnąć oryginalną. Musisz jednak zamknąć nowo utworzoną kartę.
Skeleton Bow

Wydaje się, że utrzymuje się również w uruchomieniach okna Safari, więc gdy raz to zrobisz, wydaje się, że pasek kart jest zawsze otwarty, nawet dla pojedynczych okien.
brandonscript

2

Jeśli masz wiele otwartych kart w oknie, przeciągnięcie każdej z nich może być trudne. W takim przypadku możesz dodać zakładki do wszystkich stron w bieżącym oknie ( Zakładki> Dodaj zakładkę do tych kart ... ), przejdź do okna, w którym chcesz umieścić te karty, a następnie wybierz Zakładki> (Folder, w którym umieścisz karty jako zakładki )> Otwórz w nowych kartach .

Pamiętaj jednak, że spowoduje to zamknięcie wszystkich zakładek w oknie, które dodałeś do zakładek. Tej metody należy używać tylko wtedy, gdy jest to w porządku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.