MacBook Pro nie wyświetla dźwięku


2

Wczoraj mogłem odtwarzać muzykę i faktycznie coś usłyszeć, ale na dzień dzisiejszy moje głośniki MacBooka Pro nie wytwarzają żadnego dźwięku.

Oto, co próbowałem:

  • restart kilka razy (również zimny restart) kilka razy
  • głośniki wewnętrzne / zewnętrzne
  • Reset PRAM
  • Ponownie zainstaluj iTunes
  • Korzystanie ze słuchawek

W gnieździe słuchawkowym nie ma czerwonego światła.

Jedyne, co zrobiłem, to zaktualizowałem iTunes do nowej wersji 10.5.3. Ale wątpię, żeby to była przyczyna, ponieważ inne programy też nie odtwarzają dźwięku. Więc w ogóle nie ma dźwięku na moim MacBooku Pro (połowa 2011 r.). Masz pomysł lub hity, aby odzyskać dźwięk?

EDYCJA
Aby było jeszcze dziwniej, aplikacja poczty wydaje dźwięk podczas wysyłania i odbierania wiadomości e-mail. Ale iTunes, QuickTime, VLC, Safari ... Te aplikacje w ogóle nie wydają dźwięku!


Czy możesz słuchać muzyki przez słuchawki? Czy czerwona dioda LED w gnieździe słuchawkowym świeci się, gdy w środku nie ma nic?
gentmatt

Na oba pytania, nie ...
Michiel

Sprawdziłeś dwukrotnie, aby upewnić się, że dźwięk nie został wyciszony za pomocą klawiatury?
jaberg

Tak, nawet potrójnie to sprawdziłem!
Michiel

Wyjście audio jest ustawione na „Głośniki wewnętrzne”?
Timothy Mueller-Harder

Odpowiedzi:


2

W pierwszej kolejności napraw uprawnienia do dysku. Jeśli to nie ma znaczenia, spróbuj uruchomić urządzenie w trybie awaryjnym przed ponownym uruchomieniem (powrót do trybu normalnego) i sprawdź, czy to coś zmieniło.

Jeśli żadna z tych funkcji nie działałaby na tym etapie ponownie instalowałbym system operacyjny.

Co do przyczyny? Myślę, że wtyczka systemowa Quicktime ma nieprawidłowe uprawnienia, jest uszkodzona lub po prostu nie jest tam, gdzie powinna być. Daj nam znać, jak sobie radzisz!


Hurra hurra hurra! Zrobiłem bezpieczny restart, odbudowę i podłączenie gniazda słuchawkowego. Wszystkie kilka razy i wreszcie dźwięk wrócił! Wielkie dzięki!
Michiel

Nie ma za co, cieszę się, że to zadziałało.
Robin

1

Miałem ten sam problem z moim MacBookiem Pro 13 "i wydaje się, że jest to powszechny problem. Przeglądarka, regulacja dźwięku (panel sterowania i wszystkie narzędzia) itp. Nie działają; zarówno przez słuchawki, jak i głośnik - znowu nie działa.

rozwiązaniem w terminalu jest:

sudo killall coreaudiod

rozwiązany za pomocą wyszukiwarki Google prowadzącej do https://discussions.apple.com/thread/7768514

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.