Problem odzyskiwania Internetu lwa


0

Ok, więc zdecydowałem się ponownie zainstalować Lion'a na MacBooku Air 11 'Mid June / July, który mój tata dał mi po tym, jak użył go przez jakiś czas. Uruchomiłem ponownie za pomocą Command + R i najpierw wymazałem Macintosh HD, a następnie wypróbowałem Lion Internet Recovery.

Problem, z którym się spotykam, polega na pobraniu na cały czas, a następnie pomiędzy / na końcu otrzymuję ten błąd:

„Dodatkowe komponenty Lion nie mogły zostać pobrane. Proszę spróbuj ponownie.'

Teraz chciałbym, żeby najpierw nie wymazałem mojego HD. Próbowałem go na przykład 5 razy z różnymi połączeniami. Wciąż nie ma szczęścia.

Czy są faceci z rozwiązaniem? Albo najlepiej, jeśli zabiorę go do iStore w Indiach.

Z góry dziękuję.

Odpowiedzi:


1

Jeśli masz dostęp do innego komputera, możesz spróbować pobrać instalator Lion z App Store, klikając go prawym przyciskiem myszy i klikając „Pokaż zawartość pakietu” oraz znajdując plik „InstallESD.dmg” i przywracając go na dysk flash (8 GB +) . Potem możesz trzymać alt przy starcie i wybierz napęd jako opcję rozruchu. ty powinien być w stanie zainstalować Lion na antenie bez konieczności pobierania dodatkowych komponentów, ale może nadal próbować. Nawet jeśli spróbuje, może nadal działać, ponieważ instalujesz z innego dysku. To jest warte strzału.


Hej Matt, ale ten drugi Mac ma działa na Leopardzie i nie mam sklepu z aplikacjami !!! Jakieś inne rozwiązanie?
Jaimmin

Dziękujemy za komentarz i pomoc. Próbowałem jeszcze raz i zadziałało i zabrałem mnie na stronę ustawień Lwa. Tak szczęśliwy i szczęśliwy. Dzięki.
Jaimmin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.