Jak mogę dodać nową wyszukiwarkę do Safari bez żadnych dodatków innych firm?


10

Wiem, że dodatki takie jak Glims potrafią to zrobić, ale wolałbym trzymać się od nich z daleka. Jakiś natywny (lub bardziej na wpół natywny) sposób, aby to zrobić? Jeśli to ma znaczenie, silnikiem, który chciałbym dodać, jest duckduckgo .

Odpowiedzi:


3

Rozszerzenie Safari anysearch pozwala zmienić wyszukiwarkę używaną przez pasek wyszukiwania / pasek wyszukiwania Safari, bez żadnych działań hackerskich, takich jak zmiana pliku hosts.


Oto bezpośredni link do AnySearch . Pomimo tego, że jest rozszerzeniem, „nie ma uprawnień do odczytu ani przesyłania treści z jakichkolwiek stron internetowych” według Safari.
Miles Wolbe,

3

Nie, jedynymi opcjami są Google, Bing i Yahoo.

Jeśli to pomoże, DuckDuckGo ma własne rozszerzenie na stronie Apple dla rozszerzeń Safari.


2
Tak, szkoda, że ​​czegoś takiego nie da się skonfigurować bez rozszerzeń.
gentmatt,

W jednej z najnowszych aktualizacji (znacznie nowszej niż pytanie) Apple dodało DuckDuckGo jako wyszukiwarkę.
FlyingPiMonster,

2

MacHints właśnie napisał o tym post . Podstawową przesłanką jest przekierowanie Yahoo! Wyszukaj za pomocą pliku hosts w wybranej wyszukiwarce. To działa jak urok.


-1

w pliku / etc / hosts dodaj ten wiersz:

184.72.115.86 search.yahoo.com

następnie wybierz Yahoo jako domyślne wyszukiwanie.


-1

Działa to z Safari 5.1.10 na Mac OS 10.6.8

Aby Safari otworzyło się za pomocą duckduckgo (lub dowolnego innego) jako wyszukiwarki bez dodatków i typu hakowania> https://duckduckgo.com/ <(bez> <) w Preferencjach Safari „Strona główna”, a następnie ustaw „Nowe okna otwórz za pomocą „do” strony głównej i „Nowe karty otwórz za pomocą” „strony głównej”. Dzięki temu 3 domyślne wyszukiwarki pozostają na górze. LUB po prostu ustaw wybraną wyszukiwarkę jako zakładkę na pasku zakładek i kliknij ją / je.


Tak, ale to tak naprawdę nie dodaje go jako wyszukiwarki, po prostu zmienia okno, w którym otwierają się okna / karty stron.
JMY1000
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.