Dlaczego mój alarm iPhone'a włącza się o godzinę później?


11

Mieszkam we Włoszech i od czasu lata się zmieniam; Nie mogę ustawić alarmu tak, aby dzwonił w odpowiednim czasie. Chcę, aby alarm zadzwonił o 6:30, ale jeśli ustawię alarm na 6:30, zadzwoni o 7:30. To jest bardzo irytujące. Próbowałem usunąć każdy ustawiony wcześniej alarm i utworzyć nowy, ale nic nie zmieniam. Jak mogę to naprawić?

Odpowiedzi:


6

Sam wpadłem na to samo rozdrażnienie i wpadłem na to obejście:

Edytuj ustawienie „Powtórz” dla swojego alarmu i ustaw je na „Codziennie” lub „Nigdy”. Teraz alarm włącza się, kiedy powinien, w przeciwieństwie do ustawienia np. „Dni tygodnia”. Oto zrzut ekranu - zielony działa, a czerwony nie:

Aby uzyskać więcej informacji ogólnych , polecam następujące artykuły MacRumors :

Ten ostatni post zawiera zalecane przez Apple obejście (to samo co powyżej, ale z pewnymi dodatkowymi informacjami):

Aby rozwiązać ten problem w przypadku istniejących alarmów, ustaw interwał powtarzania na Nigdy. Musisz zresetować te alarmy na każdy dzień, w którym ich potrzebujesz.

Po 7 listopada 2010 r. Możesz ponownie ustawić alarmy.

Minęło już 7 listopada i właśnie sprawdziłem, czy alarm działa poprawnie, nawet jeśli powtarzanie jest ustawione np. Na „Dni tygodnia”. Co jest miłe. Mam jednak nadzieję, że raz na zawsze naprawią błąd, zanim nastąpi kolejna zmiana czasu letniego!


8

Wierzę, że jesteś ofiarą błędu czasu iPhone'a . Nie określasz swojego modelu iPhone'a ani wersji iOS, ale jestem pewien, że masz wyżej wspomniany problem:

Raporty z całego świata ujawniły wadę oszczędności światła dziennego w oprogramowaniu iOS, która powoduje, że alarmy włączają się o godzinę późno lub wcześnie, w zależności od miejsca zamieszkania.

Google za więcej miłości w temacie .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.