Jak przenieść pasek menu na monitor zewnętrzny?


9

Właśnie zadałem to pytanie ( Korzystanie z zewnętrznego monitora i spacji. Chcesz, aby mysz poruszała się w górę / w dół, a nie w lewo / w prawo? ), A @calavera dał mi świetną odpowiedź, dzięki!

Ale teraz mam inne pytanie. Wygląda na to, że pasek menu chce pozostać przy laptopie i wydaje się, że nie można przenieść się na monitor zewnętrzny. Czy biję tutaj martwego konia, czy jest to możliwe do osiągnięcia układu, którego szukam? Zobacz zrzut ekranu:


(źródło: mikeschinkel.com )


1
Jak już sugerowano, kliknij i przeciągnij pasek menu :) To ruchomy obiekt.
Martin Marconcini,

Odpowiedzi:


14

Spróbuj przeciągnąć ikonę paska menu, którą wskazujesz na tym zrzucie ekranu, na drugi monitor. Trudno jest chwycić wskaźnik myszy, ale powinno działać, jeśli możesz kliknąć / przeciągnąć białą spację zamiast niebieskiej przestrzeni reprezentującej monitor.


Cholera, nienawidzę być „głupim użytkownikiem”. Ale absolutnie uwielbiam, gdy ktoś tak szybko daje mi rozwiązanie, kiedy utknę i myślę, że nie ma rozwiązania. Dziękuję jeszcze raz!
MikeSchinkel,

1
@ Zabawne jest to, że poświęciłeś trochę czasu na zrobienie zdjęcia, otwarcie go za pomocą skitcha i to wszystko, gdy wskaźnik myszy nad nim unosił się przez cały czas. Zdarza się :)
Martin Marconcini,

@Mike: nic głupiego w tym ... zajęło mi trochę czasu, aby dowiedzieć się, że możesz przeciągnąć również ten głupi biały pasek. I musiałem używać Snow Leoparda przez 6 miesięcy, zanim zauważyłem, że możesz przeciągać monitory jeden na drugim, zamiast tylko w lewo i prawo: P
Robert S Ciaccio

7

SecondBar to także doskonała darmowa aplikacja, która doda drugi pasek menu na drugim monitorze.


Dzięki. W moim przypadku chciałem usunąć środkowy, nie dodawać kolejnego, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
MikeSchinkel,

Czy SecondBar lub jego funkcjonalność jest nadal dostępna w dowolnym miejscu?
kucyki
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.