Otwieranie pliku .msg w programie Outlook dla komputerów Mac 2011


21

Większość moich kolegów używa programu Outlook w systemie Windows i potrzebuję dostępu do wiadomości e-mail przechowywanych w formacie .msg (nie pytaj, to skomplikowane).

Rozumiem, że .msg to format plików programu Outlook, ale program Outlook 2011 na komputerze Mac nie może ich otworzyć. Kiedy klikam plik prawym przyciskiem myszy i pytam o otwarcie w programie Outlook, tworzy on wiadomość e-mail z plikiem .msg jako załącznikiem. Używanie różnych przeciągnięć i próba otwarcia za pomocą menu plików również nie pomaga.

Wszelkie pomysły, jak je otworzyć na komputerze Mac? Najlepiej bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.


kiedy mówisz msg w formacie pliku programu Outlook. Czy mówisz o pliku w formacie pst, ost czy coś w tym zakresie?
Chillie,

@Chillie, plik z rozszerzeniem msg. Zobacz link, który dodałem do pytania.
gaefan

Odpowiedzi:


4

Przykro mi to mówić, obecnie plików .msg nie można otworzyć za pomocą programu Outlook 2011. Znalazłem jedyny sposób to jedna z trzech rzeczy:

  1. Pobierz je w pliku .pst (co może nie działać, ponieważ otrzymujesz je z jakiegoś powodu jako plik .msg).

  2. Zainstaluj system Windows i Outlook na komputerze Mac za pomocą Boot Camp (choć wydaje się, że po prostu trzeba wyświetlać wiadomości e-mail).

  3. Wypróbuj Klammer, to pozwoli Ci je otworzyć, a na ich stronie jest napisane, że otwórz w Outlooku.

Myślę, że najlepszym wyborem może być numer 3.

zasoby:

Czy zapisane wiadomości e-mail i kontakty programu Outlook (w formacie .msg) można przekonwertować, a następnie zaimportować?

Microsoft Office 2008 - pliki Entourage i .msg


4
Dzięki! Dziwne, że MS nie obsługuje własnych formatów plików.
gaefan

4

Dla wszystkich w 2016 roku, którzy również szukają wolnego oprogramowania bez IAP i podobnych „problemów” (na przykład MailRaider był darmowy lata temu):

MSGViewer to darmowe oprogramowanie, które można pobrać za pośrednictwem sourceforge. Czyni to, co oznacza nazwa: przeglądanie / wyświetlanie zawartości plików msg! Właśnie wypróbowałem to po przejrzeniu dobrego oprogramowania, które nie kosztuje 10 dolarów lub więcej i mogę go polecić.

Link do MSGViewer SourceForge .

Edycja: Właśnie miałem plik .msg z obrazami w środku: msgviewer jest również w stanie je wyświetlić.


3

MailRaider autorstwa Pascala Harrisa wydaje się działać dobrze przy pierwszym użyciu, a co najważniejsze, jest bezpłatny:

Czy jesteś Switcherem? Czy masz gdzieś zarchiwizowane stare e-maile? Czy kiedykolwiek chciałeś, aby Twój komputer Mac mógł odczytać twoje stare pliki .msg programu Microsoft ™ Outlook? Jeśli tak, MailRaider może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Spróbuj. I daj mi znać, jak sobie radzisz.

Przetestowałem go z prostymi .msgplikami i tymi z załącznikami i wydaje się, że działa bardzo dobrze.


3
MailRaider nie jest już bezpłatny - obecnie kosztuje 3 USD.
Tamlyn,
0

MailRaider Pro działa dobrze - kosztuje niewielką kwotę, ale można go uzyskać w sklepie z aplikacjami lub na stronie 45RPMSoftware. Wersja na stronie 45RPMSoftware działa również jako wersja demonstracyjna (nie otworzy całego e-maila i nie wyodrębni wszystkich załączników, dopóki za nie zapłacisz).

Deweloper jest bardzo pomocny, szybko odpowiada na e-maile (ale forum pomocy na stronie nie wydaje się w tej chwili działać).

Strona internetowa - MailRaider

Samouczek YouTube - Samouczek YouTube


-2

Aby otworzyć plik .msg na komputerze Mac, możesz uzyskać bezpośredni dostęp przez outlook.com i Office 365. Jeśli nie chcesz go używać, możesz użyć narzędzi online, takich jak MailRaider, MSGViewer, MSGConvert itp. Aby uzyskać więcej informacji, możesz to sprawdzić jeden https://www.macoszon.com/open-msg-file-on-mac/


OP chce wiedzieć, jak uzyskać bezpośredni dostęp przez Outlook
użytkownik151019
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.