System brzmi „w kolejce”


11

Czasami, kiedy mam wyłączony komputer Mac przez pewien czas (np. Kilka godzin), a następnie podłączam słuchawki, otrzymuję zaległe dźwięki systemowe. (ćwierkania, nowe dźwięki wiadomości e-mail itp.).

Są to dźwięki, które powinny / powinny być odtwarzane w ciągu dnia, ale tak nie było. Wygląda na to, że dźwięki są kolejkowane / buforowane, a kiedy podłączam słuchawki, kolejka jest pusta.

Co to powoduje i jak temu zapobiec?


1
Ten problem również występuje, ale myślę, że słyszę tylko dźwięki poczty. Nie wydaje mi się, aby wyciszenie komputera było absolutnie konieczne, nie ogranicza się tylko do słuchawek - wydaje się, że może to spowodować dowolna zmiana w urządzeniu wyjściowym dźwięku. Zauważyłem, że zamknięcie poczty zawsze zatrzymuje zaległości dźwiękowe. Chciałbym znaleźć rozwiązanie tego problemu - wciąż jest to problem z 10.7.3
mr_kitty

Nadal tego doświadczasz?
bmike

@bike Przez jakiś czas. Ale nie zrobiłem nic, aby rozwiązać ten problem, więc albo to po prostu wciąga mnie w fałszywe poczucie bezpieczeństwa, albo automatyczna aktualizacja rozwiązała problem.
Marty Pitt

2
Dlaczego nie odpowiesz tutaj, że już go nie ma i używasz 10.7. Cokolwiek. Jeśli powróci, możesz wrócić i edytować swoją odpowiedź, ale przynajmniej ludzie mogą wiedzieć, którą wersję Lion uruchomiła, że ​​może być powiązana z pocztą i jest mniej rozpowszechniona na 10.7. Cokolwiek teraz ...
bmike

Z pewnością nie zniknęło to wraz z aktualizacją systemu. Właśnie dostałem nowego Macbooka Pro (10.8.2) i ma ten sam problem. Mój stary Macbook nie. Prowadzę sporo rozmów z komputerem podłączonym do domowego systemu audio - nie mogę się doczekać, kiedy po raz pierwszy będę musiał znieść 2 minuty dźwięków ostrzegawczych, zanim zacznę. Sprawdzę, czy zamknięcie programu Mail faktycznie to zatrzymuje. Dobrze byłoby wiedzieć.

Odpowiedzi:


3

Jest to błąd, który wciąż istnieje niestety w wersji 10.8. Zdarza się to również losowo po włączeniu funkcji AirPlay Mirroring, dzięki czemu można go usłyszeć na dużym ekranie!

www.apple.com/pl/feedback

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.