Poszukuję czytnika manga na oryginalny sprzęt do iPada


3

Obecnie używam aplikacji icomic z iPadem 1. generacji i używam jej prawdopodobnie od 2 lat.

Jest przyzwoity, ale stara się dobrze wyświetlać bardzo duże obrazy. W szczególności obrazy stają się pikselowe i nieczytelne.

Chciałbym przeczytać więcej o bardzo dużych komiksach graficznych, które są nieczytelne w tej aplikacji.

Czy jest to ograniczenie nieodłącznie związane ze sprzętem iPada (np. Niewystarczająca ilość pamięci RAM lub GPU), czy może jest ograniczone przez projekt aplikacji? Nie mogę potwierdzić, że przyczyną jest sprzęt, w rzeczywistości wydaje mi się, że to raczej aplikacja niż urządzenie. Inne aplikacje, takie jak Safari, dobrze sobie radzą ze szczegółowymi dużymi zdjęciami, które mają wystarczająco dużo czasu, aby je pobrać i renderować. D

Czy są lepsze czytniki mangi / komiksów do wyświetlania dużych obrazów na iPadzie 1. generacji?

Edycja: Większość mangi, którą czytam, działa dobrze. Naprawdę podoba mi się ta aplikacja. Ale niektóre obrazy po prostu nie działają.

Przykład obrazu, który nie wyświetla się poprawnie: spróbuj otworzyć ten obraz w zalecanej aplikacji komiksowej i sprawdź, czy można go odczytać.


Czy chcesz przeczytać konkretną mangę? A może chcesz czytać popularne typy plików komiksowych?
SamE

@SamE iComic jest całkiem dobry dla popularnych typów plików komiksowych. Chcę tylko rozwiązać 1 problem z dużym obrazem. Ale generalnie tak, szukam czytelnika, a nie konkretnej mangi.
Harry

Odpowiedzi:1

Kiedyś korzystałem ze Stanzy, ale kilka miesięcy temu odkryłem, że ComicFlow jest darmowy i bardzo dobrze zrobiony. Nie miałem żadnych problemów z szerokim asortymentem komiksów, które do niego przesłałem.

Używam zarówno formatów CBZ, jak i CBR.


Witamy, pytaj inaczej! Dzięki za odpowiedź! Czy możesz dodać informacje o wspomnianym oprogramowaniu? Dziękuję Ci!
daviesgeek

ComicFlow nie rozwiązuje mojego problemu, tak naprawdę uważam, że iComic jest znacznie lepszy, dzięki za sugestię.
Harry,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.