Czy istnieje obejście błędu kalendarza programu Outlook dla komputerów Mac?


0

Jak ustalono tutaj i tutaj Użytkownicy programu Outlook dla komputerów Mac nie mogą załadować żadnego innego kalendarza użytkownika programu Outlook, jeśli uprawnienia tego ostatniego użytkownika są ustawione na „Tylko wolny / zajęty”; mogą ładować tylko kalendarze programu Outlook, których uprawnienia zostały ustawione na „Recenzent” (co, jak sądzę, pozwala widzowi zobaczyć szczegóły wydarzenia).

Jest to naprawdę głupie, ponieważ (a) użytkownicy programu Outlook dla Windows i Outlook Web Access mogą bez problemu ładować kalendarze z uprawnieniami „Tylko wolny / zajęty”, oraz (b) użytkownicy programu Outlook dla komputerów Mac mogą wyświetlać dostępność innych osób (na stronie bezpłatnej / zajęty poziom) za pomocą narzędzia Meeting Scheduler. Jest to jednak złe obejście, ponieważ (a) wymaga kilku nieintuicyjnych kroków, w których udajesz, że żądasz spotkania, a następnie anulujesz zaproszenie, i (b) graficzny interfejs narzędzia Harmonogram spotkań przedstawia kalendarz zaproszonych osób w jednym - format linii wymiarowej, który prawie nie nadaje się do oglądania przez wiele dni lub tygodni.

Czy jest lepsze obejście? Problem nie polega na tym, że widz potrzebuje dodatkowych informacji o dostępności; mają wszystkie potrzebne informacje za pośrednictwem Meeting Scheduler, ale są prezentowane w praktycznie nieczytelnym formacie. Czy jest jakiś prosty sposób na przekształcenie danych dostępności wolnego / zajętego w czytelny format kalendarza 2D, tak jak użytkownicy Outlook dla Windows?


Te linki, które dostarczyłeś, mają odpowiedź od samych MS. Twórca aplikacji musi zapewnić wsparcie dla określonej funkcji lub funkcji. Niezależnie od tego, czy czujesz, że to głupie czy nie, musisz skierować swoje pytanie do SM.
fsb

@fsb Zastanawiam się, czy ktoś nie opracował obejścia - jeśli Microsoft opracował oficjalną poprawkę, prawdopodobnie opisałby ją na stronie wsparcia, do której podłączyłem.
tparker
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.